Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Windmeter
Resultaat: 310 EUR

Antieke Franse windmeter, omstreeks 1930, Jules Richard Paris, in originele foudraal, en in goede staat 8x21x11cm.

2 Art Deco nachtkastjes
Resultaat: 300 EUR

Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G

Kersenhouten bank met zwart leder
Resultaat: 300 EUR

Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm

Schilderij, portret man
Resultaat: 300 EUR

B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

6 Gouden ringen
Resultaat: 300 EUR

Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw

Armband zilver parels, Pianegonda
Startprijs 300 EUR

Zilveren armband, 925/000, gourmet bezet met parels, waarvan een met gouden rand. Merk Pianegonda. ca. 33 gr. Lengte 19 cm. In goede staat

Zilveren tafelbel 1850
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelbel, 835/000, met gecontourneerde rand. Voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: Q: 1850. Voorzien van onedele binnenbel. Gerestaureerd. ø 10x17 cm.

Opgezet wildzijn
Resultaat: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G

Zilveren kan
Resultaat: 300 EUR

Zilveren kan, 925/000, met parelrand. Ovaal gevormde koffiekan versierd met parelrand aan de boven en onderrand en voorzien van een houten oor. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: ...

Bank met stoel
Resultaat: 300 EUR

Donkerblauw lederen bank met fauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 85x156x76 en 100x75x 76cm

3x Italiaans glas
Resultaat: 300 EUR

Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G

3 Miniaturen, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000
Resultaat: 290 EUR

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G

Bronzen beeld man
Resultaat: 280 EUR

Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.

18e Eeuws eiken kastje
Resultaat: 280 EUR

Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G

Zilveren theepot
Resultaat: 280 EUR

Fraaie zilveren theepot, 925/000, Empire. Theepot met rechthoekig gecontourneerde vorm voorzien van houten greep en knop. MT.: Jacobus Carrenhoff, Amsterdam jl.: B:1836 28x13x18 cm. In goede staat.

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Resultaat: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

Pistool dubbelloops
Resultaat: 280 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R

Bloedkoraal broche
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G

Gouden dameshorloge Prisma
Resultaat: 280 EUR

Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.

2 Cloisonne dekselpotten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote antieke Japanse Cloissone voorraadpotten met deksel, bloesemtak en vogeldecor omstreeks 1920 in goede staat 22-16øcm Cond:G

Fries stoelklokje
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.