Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Windmeter 2015
Windmeter

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
2 Art Deco nachtkastjes 4196
2 Art Deco nachtkastjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kersenhouten bank met zwart leder 4195
Kersenhouten bank met zwart leder

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, portret man 1159
Schilderij, portret man

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Metsu 1661 1158
Schilderij, Metsu 1661

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Gouden ringen 610
6 Gouden ringen

Resultaat:

300 EUR

Armband zilver parels, Pianegonda 160
Armband zilver parels, Pianegonda
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren tafelbel 1850 122
Zilveren tafelbel 1850

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Opgezet wildzijn 2229
Opgezet wildzijn

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren kan 73
Zilveren kan

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bank met stoel 4158
Bank met stoel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Italiaans glas 5550
3x Italiaans glas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Miniaturen, 19e eeuw 2063
3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000 952
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw 2365
Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Bronzen beeld man 5031
Bronzen beeld man

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
18e Eeuws eiken kastje 4047
18e Eeuws eiken kastje

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren theepot 88
Zilveren theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Pistool dubbelloops 2089
Pistool dubbelloops

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bloedkoraal broche 202
Bloedkoraal broche

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge Prisma 227
Gouden dameshorloge Prisma

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Cloisonne dekselpotten 2036
2 Cloisonne dekselpotten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Fries stoelklokje 3578
Fries stoelklokje

Resultaat:

275 EUR