Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.