Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G

Afrikaans beeld, Luba
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Diverse postzegels en munten
Resultaat: 75 EUR

Kavel diverse postzegels en munten waaronder: 1 map met afgestempelde complete vellen Rusland, diverse mappen Duitse poststukken, stockboek Nederland (postfris) 70-er jaren, enkele Chinese munten en m...

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 90 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Lot jade sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot jade sieraden, bestaande uit 2 armbanden een collier en 3 hangers, een hart, een poes en een boedha. Totaal ca 175 gr.

Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Portret vissersman
Startprijs 100 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Sabel en percussie pistool
Startprijs 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 190 EUR

Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.

Ingelegde waarde papieren India
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

Joop Kropff
Startprijs 120 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Tissot horloge
Resultaat: 75 EUR

Tissot herenhorloge, double model met double schakelband. ø kast 40 mm, breedte 19 mm. Lengte 20,5 cm. Kleur van de kast is wat verschoten. Gedragen. In goede staat. Werkend

Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

Gouden ring met briljant
Startprijs 225 EUR

Gouden fantasie ring, 585/000 met briljant. Gouden ring met in het midden een briljant op de ring gezet met 2 dubbele poten. aan weerszijden in de ring zijn 5 kleine briljanten in de band gezet. ø 53 ...

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Buco treinset + doos rails
Resultaat: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Zilveren vis opdiencouvert
Resultaat: 60 EUR

Zilveren visopdiencouvert, 835/000. 2-Delig opdiencouvert, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:T: 1929. ca. 200 gr. In goede staat

Gouden dameshorloge Prisma
Resultaat: 280 EUR

Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.

Meccano speeldoos
Resultaat: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Barnsteencollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van barnsteenkralen met bewerkte bolsluiting, 375/000. Fraai collier van barnsteenkralen, ø 6 mm, met gele bewerkte tussenstukjes, bevestigd aan een opengewerkte sluiting. Lengte 47 cm.

Pop AM 370 zeildoek
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G