Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.
Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G
Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.
Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm