Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Resultaat: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

Antieke accordeon
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Startprijs 575 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Citer in kist
Resultaat: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

6 Figuren, erotica
Startprijs 60 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

2 Klepkannen, eind 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G

Chinese pot
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

Eiken Jugendstil tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.

Jan Mankes
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920, boerin met koe, houtsnede op papier 19x14cm Cond;G

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Resultaat: 590 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee kandelaars, zilver 835/000, 3-lichts. Twee armige kandelaars met getorste bewerking op de ronde voet en in de schacht, met gekrulde armen en lichten met getorste bewerking. 28x12x24 cm. In goede ...

7 Chinese beeldjes
Startprijs 80 EUR

Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm

Groot stilleven, Romeny
Resultaat: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

Stutterheim
Startprijs 220 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G

Groot zilveren tafelstuk
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig zilveren tafelstuk, 835/000. Groot tafelstuk met een grote trompetvormige vaas in het midden. Versierd met 3 kleine trompetvormige vazen. Voorzien van fraaie ajourgezaagde florale bewerking. ...

Witgouden ring briljant
Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.

Lot zilveren sloten
Resultaat: 275 EUR

Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Gouden riviere ring met briljant
Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.

Rosenthal schaal met 6 borden
Startprijs 40 EUR

Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G

3 Delen Duits porselein
Startprijs 180 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

4 Antieke fotoalbums +foto's
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.