Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 800/000. Gecontourneerd pepermuntdoosje versierd met Biedermeier krullen en bloemen. De zijkant is voorzien van een rib-bewerking. De onderzijde is voorzien van een gr...