Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G
Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G
Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm
Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande officiersklok met Carrilion op 13 bellen en slagwerk op grote bel, met 6 melodieen(messing muziekrol) diverse marsen van infanterie, met mahoniehouten kast 245cm. Cond...
Antieke Chinees porseleinen familie Roze citruspers met floraal en gouddecor, gemerkt, in goede staat 6xø15,5cm
Antieke Hollandse vaas omstreeks 1920, gemerkt met Hollandse vlag, schilder w.v.h. (Willem van Ham) polychroom floraal decor 0158 PL 56, 21,8x15ø Cond:G
Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.
Prachtige Joodse kandelaar, Chanoeka, zilver 925/000. Een grote 9 lichts olie-kandelaar met oliekannetje prachtig versierd met vierkante uitgewerkte voet, met 9 lichten bevestigd aan gekrulde floraal...
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Grote oude Chinese roodlak dekseldoos, zeer fijn uitgewerkt met swastika, floraal en kraanvogeldecor 1e helft 20e eeuw, chips onderrand 8x22x15cm Cond:R/G
Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.
V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G
Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Antieke Franse messing gepolijste directoire pendule, omstreeks 1800, 2 kleurig, recentelijk professioneel gepolijst en donker gepatineerd, 8 daags Frans uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag, vo...
J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm
Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.
Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G
Groot lot zilveren bestek bestaande uit 18 tafelvorken en -lepels, een opdienlepel en 15 theelepels. Frans, 800/000 met een fraaie gegraveerde biedermeier bewerking. Opdienlepel met uitgewerkte bak in...
Mooie witgouden ring, 585/000 met een grote briljant. Ring met een klassiek chaton, 6 poten, met daarin een briljant 1,00 crt White/1e Pique. Met aankoopbewijs uit 2005 nieuwwaarde €3850,- In goede s...
L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G
Ingelegde wortelnoten orgelgebogen Hollandse barok secretaire met openslaande knieen, 20e eeuw, bronzen beslag, in originele staat 94x47x93cm. Cond:G
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.
Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...
Antieke Franse vergulde pendule met marmer omstreeks 1870, marmer op perkament schrijvende putti, origineel 8 daags uurwerk A.D. Mougin, prachtige vergulding, in zeer goede staat 33cm.
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse notenhouten 4laden commode, met openslaande knieen(louis quinze) achter elke openslaande knie twee compartimenten, een met vakverdeling en een met lades, notenhout fineer met bandi...
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G
Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.
Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.
Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.
Achttiende eeuws Hollands vruchtenhouten Barok Louis Quinze kabinet, omstreeks 1780 met bronzen beslag en mooir verspringing in koplijst(licht oud wormbeval) in goede staat 239x75x180cm. Cond:G
Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Gouden ring 585/000 met tanzaniet en briljant. Een entouragering met in het midden een ovale gefacetteerde tanzaniet. Om de tanzaniet zit een rand met diamanten voorzien van een baquette- en briljan...
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Zeldzame 18e eeuwse Twentse of Friese stoelklok met dagaanduiding en wekker met dubbele zolderplaat en spillegang, Gesigneerd S.I. in uurwerk, gedateerd 1747, in goede staat 70cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.