Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, Hollands. Lepeldoos geplaatst op 4 bolpootjes en een getorste beugel. het doosje is voorzien van een guilloché gegraveerd lijnpatroon en cirkelmotief, aan de zijkant voorz...

Lot zilveren sloten
Resultaat: 275 EUR

Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.

Schaar met schede en ketting
Resultaat: 130 EUR

Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...

Opaline eierset met zilver
Startprijs 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Zilveren doosje, klein
Startprijs 125 EUR

Klein zilveren doosje, antiek, 800/000, met getrembleerde en gegraveerde vierkante bewerking en ronde medaillon in het midden. Voorzien van scharnier. 70x28x23 mm. ca. 58 gr. Wat gedeukt over het hele...

Zilveren ovale zoutvaatjes
Startprijs 80 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutvaatjes met divers drijfwerk, staande op 4 pootjes met blauwglazen binnenbakjes 5,5x4x4cm Z2 keur, importeursteken Hamco Amsterdam.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 120 EUR

Zilveren dekseldoos 925/000 5,5x7,5cm met fraai floraal drijfwerk en gegraveerd spiegelmonogram op deksel, Sheffield, I:1901 ca 90gr In goede staat.

Groot zilveren tafelstuk
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig zilveren tafelstuk, 835/000. Groot tafelstuk met een grote trompetvormige vaas in het midden. Versierd met 3 kleine trompetvormige vazen. Voorzien van fraaie ajourgezaagde florale bewerking. ...

Witgouden ring briljant
Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.

Witgouden broche met parel en diamant
Startprijs 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

3
Startprijs 250 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000. Fraaie koffiekan met ovaal gecontourneerd model voorzien van een zwart gelakt houten oor. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ca 650 gr. 25x15...

Witgouden armband met briljant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

Gouden slavenband met briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

Antieke gouden choker met parels
Startprijs 300 EUR

Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...

Gouden zakhorloge met chatelaine
Startprijs 3.500 EUR

Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...

Gouden riviere ring met briljant
Resultaat: 750 EUR

Bijzondere ring, 750/000, met briljanten. Elegante ring met 5 grote briljanten in het midden, versierd met 10 kleinere briljanten aan de randen. ca. 1,07 crt. VVS/TW ø 53 ca. 3,2 gr. In goede staat.

Rosenthal schaal met 6 borden
Startprijs 40 EUR

Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G

3 Delen Duits porselein
Startprijs 180 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

Rosenthal theekan
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.

Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...

Zilveren Jugendstil fotolijst
Startprijs 80 EUR

Zilveren fotolijst met brede Jugendstil versierde rand. 925/000. Fotolijst met afgeronde hoeken met brede rand, 4 cm versierd met bloem en bladbewerking. 21x26 cm. Italiaans.

4 Antieke fotoalbums +foto's
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.

Kavel Duitse marinespelden, WO I
Resultaat: 70 EUR

Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G

Ru van Rossum '86
Resultaat: 40 EUR

Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G