29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Rado Horloge 482
Rado Horloge
Startprijs 75 EUR
2 Bonbontangen 475
2 Bonbontangen
Startprijs 50 EUR
Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw 446
Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startprijs 140 EUR
Zilveren brandewijnkom 439
Zilveren brandewijnkom

180 EUR

Tourmalijncollier 432
Tourmalijncollier
Startprijs 325 EUR
6 Messen 425
6 Messen

110 EUR

Lot plated 396
Lot plated
Startprijs 30 EUR
Dupontpen zilver/goud 389
Dupontpen zilver/goud

65 EUR

3 Zilveren ringen 382
3 Zilveren ringen
Startprijs 100 EUR
2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld 6240
2 Bisquit wijwaterbakjes + Mariabeeld
Startprijs 30 EUR
Antiek boek 2161
Antiek boek

20 EUR

5 Delen Lladro 6233
5 Delen Lladro

60 EUR

Boek 2154
Boek

25 EUR

Twee Staffordshire hondjes 6226
Twee Staffordshire hondjes

40 EUR

2 Wandkandelaars met figuren 2147
2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR
8 Yixing kopjes 6190
8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR
Gestoken juwelen kistje 2111
Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR
Mahonie kist 2104
Mahonie kist

90 EUR

Delfts polychroom kaststel 6183
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR
Leeuwenkopstoel, 19e eeuw 4042
Leeuwenkopstoel, 19e eeuw

234 EUR

Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR
Eiken Empire commode 4035
Eiken Empire commode

150 EUR

Secretaire 4028
Secretaire
Startprijs 400 EUR
Notenhouten Grunder tafelklokje 3700
Notenhouten Grunder tafelklokje

35 EUR