Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Snoer met bloedkoralen met een mooie rode kleur, kaasvormig, ø 9 mm. ca 62 gr. Mooie kwaliteit. Lengte 52 cm.
Twee miniaturen jager met pijp en ijscoman met handkar, met draaiende wielen Mt;C.A Stout Rotterdam 21gr.
Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G
Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G
G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G
Twee beginnersverzamelingen Nederland in 4 DAVO albums en diverse jaarpakketten in eurowaarden
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...
Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G
Zilveren hanghorloge, 835/000, met lange zilveren ketting. Merk Uniona. Kleine horloge met bewerkte rand en achterzijde, ø 28 mm,mechanisch. Hangend aan een lang collier, 925/000, lengte 70 cm. Totaal...
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zeilschip uit 1875. 835/000, lengte 11cm, In goede staat
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Zilveren rokhaak voorzien van chatelaine met schaar en breischede. Zilveren rokhaak, 835/000, in schildvorm, MT.: P.R.Cabboes, leeuwarden jl.: Q:1850. Voorzien van 2 jasseronkettingen, één met een ant...
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend
Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.
Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...
Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G