Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring met onyx 661
Gouden ring met onyx

Resultaat:

90 EUR

Chinese imari kom, 18e eeuw 6105
Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ei hanger 678
Ei hanger
Startprijs 75 EUR
Verkocht
3 Delen aardewerk 6118
3 Delen aardewerk

Resultaat:

25 EUR

2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Scheerbekken met winkelhaak en passer 6135
Scheerbekken met winkelhaak en passer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren collier met opaal 712
Zilveren collier met opaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Armband van bloedkoralen 729
Armband van bloedkoralen

Resultaat:

190 EUR

2x Yixing trekpotje 6152
2x Yixing trekpotje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
4 Hummels 6169
4 Hummels

Resultaat:

85 EUR

Lladro beeld, 2 nonnen 6186
Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
7 Delen Makkum 6203
7 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

Celadon schaal 6220
Celadon schaal
Startprijs 50 EUR
Loddereinflesje 746
Loddereinflesje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hanger robijn met diamant 763
Hanger robijn met diamant

Resultaat:

70 EUR

Zilveren armband met carneool 780
Zilveren armband met carneool
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Zilveren strooiers vogels 793
3 Zilveren strooiers vogels

Resultaat:

85 EUR

Snoer bloedkoralen 810
Snoer bloedkoralen
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zilveren oorstekers 827
Zilveren oorstekers

Resultaat:

25 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 844
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR
Kristallen zoutpotjes 861
Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren kinderlepels 878
2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 30 EUR
Bloedkoralen armband 895
Bloedkoralen armband
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot sieraden 912
Lot sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden ring flexibel 929
Gouden ring flexibel

Resultaat:

70 EUR

Bijtring Tiffany 946
Bijtring Tiffany
Startprijs 40 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
33 Mappen met etsen 1020
33 Mappen met etsen
Startprijs 3.300 EUR