Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Gouden ringen 610
6 Gouden ringen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Metsu 1661 1158
Schilderij, Metsu 1661

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, portret man 1159
Schilderij, portret man

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3 Miniaturen, 19e eeuw 2063
3 Miniaturen, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Opgezet wildzijn 2229
Opgezet wildzijn

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bank met stoel 4158
Bank met stoel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kersenhouten bank met zwart leder 4195
Kersenhouten bank met zwart leder

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Art Deco nachtkastjes 4196
2 Art Deco nachtkastjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Italiaans glas 5550
3x Italiaans glas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000 952
Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw 2365
Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Zilveren theepot 88
Zilveren theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bloedkoraal broche 202
Bloedkoraal broche

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge Prisma 227
Gouden dameshorloge Prisma

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Pistool dubbelloops 2089
Pistool dubbelloops

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
18e Eeuws eiken kastje 4047
18e Eeuws eiken kastje

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen beeld man 5031
Bronzen beeld man

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Lot zilveren sloten 322
Lot zilveren sloten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Collier van parels en turkoois 428
Collier van parels en turkoois

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schilderij Fritz Gärtner 1190
Schilderij Fritz Gärtner

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Landkaart, Overijssel (Ottens) 1229
Landkaart, Overijssel (Ottens)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Cloisonne dekselpotten 2036
2 Cloisonne dekselpotten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Opgezette springbok 2230
Opgezette springbok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Fries stoelklokje 3578
Fries stoelklokje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden horloge 583
Gouden horloge

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Perzische pistolen 2095
2 Perzische pistolen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Vergulde pendule 3513
Vergulde pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Gouden manchetknopen Zeeuwse knop 186
Gouden manchetknopen Zeeuwse knop

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden collier met hanger 258
Gouden collier met hanger

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met briljant 435
Gouden ring met briljant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Paul Morro 1072
Paul Morro

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hans van Wijk 1090
Hans van Wijk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd 1194
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij E.C.W. Retzlaff 1201
Schilderij E.C.W. Retzlaff

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, havengezicht Evert Moll. 1214
Schilderij, havengezicht Evert Moll.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ton Schulten, zeefdruk 1245
Ton Schulten, zeefdruk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, gesign. Jan Kruisen 1330
Schilderij, gesign. Jan Kruisen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tangka 2012
Tangka

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen Empire vaas 2016
Bronzen Empire vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Telefoon 2029
Telefoon

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oud bingo spel 3021
Oud bingo spel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3522
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3525
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3543
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Renaissance kastje, 19e eeuw 4015
Renaissance kastje, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse notenhouten jachtkast 4020
Franse notenhouten jachtkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Engels dressoir ca. 1800 4031
Antiek Engels dressoir ca. 1800

Resultaat:

250 EUR