Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zakhorloges
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000. Een horloge merk Frietmeijer. I Hoya met op de achterzijde een paard en een horloge merk: Ernst Fincke, Fallersleben met floraal bewerkte rand en achterzijde. Beide...

Gouden dameshorloge Prisma
Resultaat: 280 EUR

Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.

Gouden manchetknopen Zeeuwse knop
Resultaat: 250 EUR

Fraaie antiek gouden manchetknopen gemaakt uit een Zeeuwse knop, ø 24 mm. Voorzien van belastingkeur. Enkele deukjes in de knoppen en een iets beschadigd randje aan één knop. totaal ca. 14 gr.

Zilveren natfruit-lepel
Resultaat: 120 EUR

Fraaie strakke zilveren natfruitlepel, 835/000, Lepel met grote ovaal vormige bak, uitgewerkt met bloemen en gravures, met strakke steel. M.T.: Koninklijke zilverfabriek Begeer n.v. Voorschoten, jl.: ...

Collier en armband van granaat
Resultaat: 90 EUR

Collier en armband van gefacetteerde granaatkralen, ø 9 mm, met geslepen gouden, 585/000, sluiting. Lengte 38 en 19 cm.

Gouden collier en hanger met granaat
Resultaat: 120 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger met granaten. Collier van vierkant gevormde schakels, ø 1,7 mm, met een hanger voorzien van granaten met filigrainversiering en kleine knopjes. Het collier is voorzi...

Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met tekst en floraal/vogel decor 21x19cm Cond:G

Aardewerken olijfpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

Chinese paraplubak
Resultaat: 100 EUR

Hoge zeskantige Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw met floraal en vogeldecor, in goede staat 54x17x19cm. Cond:G

Apothekerspot, Makkum
Resultaat: 60 EUR

Grote Makkumse polychrome apothekerspot St Vincent met messing deksel 20e eeuw 36xø21cm Cond:G

4 Delen Makkum
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, vaas, kandelaar, 2x kom 16-25cm. Cond:G

Lladro beeld, Joven Oriental sentado
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote Spaanse Llardo porseleinen figuur Jouen oriental sentado, zittende Oosterse jongen, met certificaat no 198 2009, in goede staat 59x60x30cm.

Chinees voorwerp (chip)
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek Chinees porseleinen voorwerp, met draken en Chinees schrift, 17e-18e eeuw, bovenrand chip 20xø10cm Cond:R/G

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Resultaat: 45 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

Kavel Hollands aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G

2 Vazen, Colenbrander Arnhem RAM, steil
Resultaat: 2.400 EUR

Twee grote polychrome platelen vazen, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram A.K Arnhem Holland, in goede staat, met originele doos 22x12,5cm

6 Oude/antieke Boheemse glazen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G

18e eeuws slingerglas
Resultaat: 90 EUR

Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.

3 Bronzen nonnetjes
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G

Houten Madonna
Resultaat: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G

Perzisch kleed
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische loper, blauw-roze(beetje kaal) 105x246cm Cond:R

2 Perzische kleden + kussen
Resultaat: 70 EUR

Twee Oosterse Perzische kleden en 1 kussen 20e eeuw, groot kleed iets versleten 45x55 en 98x95cm. Cond:R/G

Groot kleed
Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G