Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlandes en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Craquele glazen beschuitbus 11,5x22cm op bijbehorende onderschotel met zilveren 835/000 knop met parelrand en tekst. Mt: C.W Bolman Leeuwarden 1886, enkele chips
Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Zilveren horlogeketting, 925/000, Engels. Ketting gemaakt van een verlopende Gourmetschakel met kapitolstok en musketonhaak. Breedte 6-9 mm. Lengte 36 cm. ca. 44 gr.
Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Gouden fantasie ring, 585/000 met briljant. Gouden ring met in het midden een briljant op de ring gezet met 2 dubbele poten. aan weerszijden in de ring zijn 5 kleine briljanten in de band gezet. ø 53 ...
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Gouden horloge, 585/000, Prisma met gouden band. Rond horloge, mechanisch, met Milanees bewerkte gouden band. Lengte 16 cm. ca. 20 gr. In goede staat, werkend.
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes, Empire stijl. 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.
Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.
Twee fraai uitgewerkte zilveren lepels, 800/000, Duits. Een zilveren roomlepel met ovale bak en een uitgewerkte steel met bloem en bladdecor en een opdienlepel met een geschulpte bak en een steel, bew...
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G