29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

8 Zilveren kaarthouders 789
8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR
Zonneklokje 3693
Zonneklokje

60 EUR

Twee Staffordshire hondjes 6226
Twee Staffordshire hondjes

40 EUR

Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

50 EUR

Grote figurenpendule 3686
Grote figurenpendule
Startprijs 400 EUR
Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR
8 Yixing kopjes 6190
8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR
Wit porseleinen pendulestel 3650
Wit porseleinen pendulestel
Startprijs 150 EUR
Delfts polychroom kaststel 6183
Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900 1372
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900
Startprijs 60 EUR
Staand klokje 3643
Staand klokje
Startprijs 250 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR
N. Hoppes, stilleven met fruit 1365
N. Hoppes, stilleven met fruit

50 EUR

Perzisch schilderij 1358
Perzisch schilderij
Startprijs 60 EUR
Bronzen Lenzkirch pendule 3636
Bronzen Lenzkirch pendule

825 EUR

3 Set sieraden, met glas 732
3 Set sieraden, met glas

15 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw 725
Zilveren pepermuntdoosje, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Chinees bord (chip) 6140
Chinees bord (chip)

80 EUR

Delfts Blauwe vaas/lamp 6133
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Kavel Hollands aardewerk 6126
Kavel Hollands aardewerk

60 EUR

Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Schilderij, H. Ness 1509
Schilderij, H. Ness

25 EUR

Verzamelingen NL 2736
Verzamelingen NL

75 EUR