Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Porseleinen lamp
Resultaat: 130 EUR

Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm

Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G

W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR

W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Gemberpot, Fam Rose
Startprijs 125 EUR

Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Tinnen godslamp
Resultaat: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

10 Bolcollier magneetsluitingen
Startprijs 40 EUR

Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm

Chinese kom met lotusbloemen
Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.

Zirkonia ketting 925/000
Startprijs 30 EUR

Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.

Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat

Design lamp
Startprijs 175 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

3x kompas
Startprijs 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Inktstel met zilver
Startprijs 125 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

2 roodkoperen scheepslampen
Resultaat: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

Multicolor oorstekers
Startprijs 70 EUR

Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw

5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.

Kristallen Tazza met zilveren voet
Startprijs 125 EUR

Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...

2 Glazen bolvazen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Kristallen flacon, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

Boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G