Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ei hanger 678
Ei hanger
Startprijs 75 EUR
Verkocht
4 Hummels 6169
4 Hummels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bureaulamp Jan des Bouvrie 2150
Bureaulamp Jan des Bouvrie

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

Resultaat:

350 EUR

Lladro beeld, 2 nonnen 6186
Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 75 EUR
Kussenkast 4040
Kussenkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
7 Delen Makkum 6203
7 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

2 Zilver vergulde vleesvorkjes 695
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR
2 Koperen portret wandborden 2167
2 Koperen portret wandborden
Startprijs 190 EUR
Celadon schaal 6220
Celadon schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lamp met globe 2184
Lamp met globe

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier met opaal 712
Zilveren collier met opaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Armband van bloedkoralen 729
Armband van bloedkoralen

Resultaat:

190 EUR

Loddereinflesje 746
Loddereinflesje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hanger robijn met diamant 763
Hanger robijn met diamant

Resultaat:

70 EUR

Zilveren armband met carneool 780
Zilveren armband met carneool
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Zilveren strooiers vogels 793
3 Zilveren strooiers vogels

Resultaat:

85 EUR

Snoer bloedkoralen 810
Snoer bloedkoralen
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zilveren oorstekers 827
Zilveren oorstekers

Resultaat:

25 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 844
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR
Kristallen zoutpotjes 861
Kristallen zoutpotjes
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren kinderlepels 878
2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 30 EUR
Bloedkoralen armband 895
Bloedkoralen armband
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot sieraden 912
Lot sieraden

Resultaat:

60 EUR