Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...

2 Schemerlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

Schaal, Arnhems plateel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

Fam Verte penselenpotje
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Antieke gouden broche
Startprijs 260 EUR

Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...

Zilveren soeplepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.

3 Kandelaren
Resultaat: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

3x Gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Verguld couvert
Startprijs 40 EUR

Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 75 EUR

Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend

2 Kommen, Amsterdams bont
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R

2 roodkoperen scheepslampen
Resultaat: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

Gouden potlood met zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.

2 Russisch zilveren lepels
Resultaat: 500 EUR

Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...

3x kompas
Startprijs 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Beschilderde vaas met romantische taferelen
Resultaat: 35 EUR

Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø

Design lamp
Startprijs 175 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

6 Messen
Resultaat: 110 EUR

Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.

Tinnen godslamp
Resultaat: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

Tourmalijncollier
Startprijs 325 EUR

Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...

Bewerkte koperen ketel
Startprijs 25 EUR

Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.

2 Plated miniatuur teckels
Resultaat: 35 EUR

Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.