Twee zilveren roomlepels, 835/000. Een roomlepel, Biedermeier met ovale bak met gecontourneerde rand voorzien van gravure bevestigd aan een geconturneerde steel met bewerking en een eikel. Voorzien va...
Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Antieke gouden broche, 585/000, met diamanten. Broche in de vorm van een maan met een bloementak, bezet met diverse diamanten, met oud slijpsel, in zilver gezet. Grootte 36x26 mm. ca. 8,4 gr. In goede...
Zilveren soeplepel, 835/000, met filet en parelrand. MT.: Johannes Schijfsma, Woudsend, Sneek. jl.: D: 1888. ca 189 gr. 32x10 cm. In goede staat.
Sierlijk verguld couvert, bestaande uit twee vorken, een lepel en een mes voorzien van gecontourneerde steel met fraai versiering en voorzien van een monogram. Lengte 16 cm. ca. 135 gr.
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø
Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend
Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Zakpotlood met goud, 585/000 en een zakhorloge. Een potlood met gouden bewerkte doppen, lengte 94 mm, en een witmetalen zakhorloge met een paard, werkend. ø 44 mm.
Twee Russische zilveren lepels, 84 zolotniks, rijkelijk versierd met emaille, op de bak een wapen, kroon en bloemen, voorzien van een deels getorste steel bekroond met een helblauwe kroon. Lengte 19 c...
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.
Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G
Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Twee verschillende verzilverde miniatuur teckels 7-8cm.