Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 350 EUR

Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Delfts polychroom kaststel
Startprijs 35 EUR

Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.

8 Yixing kopjes
Startprijs 50 EUR

Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G

Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G

Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 25 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Zilveren zakmes
Resultaat: 80 EUR

Zilveren zakmes, voorzien van stalen mes en zilveren huls. Uitgewerkte heft met bloembewerking en staand figuur. 17x2,4 cm. Gekeurd met een belastingteken voor ongewaarborgd gehalte van nieuwe zilve...

7 Delen antiek smeedijzer
Startprijs 100 EUR

Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Lot diverse brillen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G

4 Cloissone vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G

Kimono Japans
Resultaat: 330 EUR

Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G

3 Messing kaarskandelaren
Resultaat: 120 EUR

Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G

Afrikaans beeld, Bakota
Startprijs 90 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G

Ring tourmalijn en diamant
Resultaat: 120 EUR

Witgouden ring, 585/000, met tourmalijn en diamant. Rozetring voorzien van een gekretste band, met in het midden een rond gefacetteerde tourmalijn, ø 6 mm, met daaromheen een rand met 10 briljant gesl...

Collier met hanger
Startprijs 600 EUR

Gouden collier, 585/000, versierd met plaatjes en gitten met een gouden hanger 750/000, in de vorm van een ster bezet met een zwarte ovale steen. Grootte hanger ø 34 mm. lengte collier 55 cm. ca. 18 g...

klapmes
Startprijs 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.

Zilveren eilepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 eilepel met gecontourneerde gegraveerde steel, 40 gr mr. A Kuylenburg Schoonhoven, jl.:L:1870 oude reparatie 18,5cm.

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

Encylopedie kastje ca. 1880
Resultaat: 70 EUR

Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G

Wien und Gras 1782
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

2 Lepelrekken met 6 tinnen lepels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.

12 Penningen Israël
Resultaat: 90 EUR

Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks
Resultaat: 220 EUR

Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.

Gouden parel oorknoppen
Resultaat: 120 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met parel. Bloemvormige oorknoppen, ø 13 mm, met in het midden een grote zoetwaterparel. ca. 4 gr. Nieuw

Geknoopt parelcollier met gouden bolsluiting
Startprijs 90 EUR

Collier van zoetwaterparels met gouden bolsluiting, 585/000. Geknoopt. ø parel 9 mm. Lengte 45 cm Nieuw

Twee Chinese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

10 Diverse lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Tien zilveren lepels, 835/000, met diverse Biedermeier bewerkingen, bestaande uit acht theelepels, een suikerschep en een roomlepel. 9-14 cm. ca 93 gr. In goede staat.

Pop, Armand Marseille
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 990 11, met babylichaam, oude lederen schoentjes, ogen blas 54cm. Cond:R/G

3 Kinderspelen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Lot dinky toys
Resultaat: 30 EUR

Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

Tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm

Antieke haardset
Startprijs 50 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Tafelklok met bellen
Resultaat: 1.800 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...

Zilveren sierkurk
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 sierkurk met dubbele parelrand, als nieuw MT.: S.I.Vet en Zn, Zaandam omstreeks 1920 8,5cm.

Zilveren drukbel
Resultaat: 70 EUR

Art Deco zilveren drukbel met zwarte drukknop voorzien van oude belastingkeur, 6cm.

Groot uurwerk 2x
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G

Lot modesieraden
Resultaat: 25 EUR

Groot lot met modesieraden bestaande uit diverse colliers, oorknoppen, armbanden en dergelijke

Kleine Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G

3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 90 EUR

Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R

5 Staande klokjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G

Granaat broche + collier
Resultaat: 60 EUR

Granatencollier en broche. Granatencollier met gouden kapitolstokje, ø 3,5 mm, Lengte 74 cm en een deel van een gesp gemaakt tot broche bezet met granaten. 2x2,5 cm.

Broche, 9 karaat
Startprijs 30 EUR

Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.

Tafelklok noten
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.

Hanger met blauwtopaas
Startprijs 150 EUR

Hanger, 375/000 met blauwtopaas. Strakmodel met topaas ca. 15x10mm. ca 5,6 gr Nieuw

Ei-hanger
Startprijs 40 EUR

Ei hanger, Faberge stijl, verguld, versierd met emaille, zirconia's en met een pegelvormige onyx. Lengte 33 mm. Nieuw.

Pendule man met speer
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G

Regulateur, 8 model
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G

Schilderijklok met barometer en mechaniek
Startprijs 800 EUR

Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G

Frans klokkenstel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G

Reiswekker
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm

Friese stoelklok
Resultaat: 45 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Kast met intarsia
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm

Louis Seize bankstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G

wortelnoten naaitafel
Startprijs 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Bronzen Empire sidetable
Resultaat: 325 EUR

Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 725 EUR

Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...

3 Delig slacouvert zilver
Startprijs 70 EUR

Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 150 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

2 Zilveren vorken met kronen
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Duitse vorken, zilver 800/000. vroeg 19e eeuws, Sierlijke vorken met getorste steel, versierd met kroon en engelen. ca 93 gr 19x2,5cm. In goede staat.

Piano Jamaha
Resultaat: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G

Chinese gemberpot, geel
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

Zilveren servies met comfoor
Resultaat: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...

Zilveren kovsch met paardenhoofd
Startprijs 2.500 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". Gekeurd met 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt kannetje, zilver verguld, met emaille versieringen. Voorzien van een handvat in de vorm van e...

2 Portretten in Empire lijst
Startprijs 675 EUR

D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G

Schilderij met messing lijst
Resultaat: 125 EUR

Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Chinees karperbord met rode glazuur
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G

4 Chinese Fam Rose borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R

Instrument in kist
Startprijs 40 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

2x Knipkunst
Startprijs 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

Vooroorlogse harpoen
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Art Deco eiken naaitafeltje
Resultaat: 45 EUR

Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G

Baykam Bedri, gouache
Resultaat: 550 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Ring met granaat
Resultaat: 50 EUR

Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.

Gouden collier met granaat
Startprijs 250 EUR

Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...

C. de Melotty
Startprijs 150 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

3 Familie roze borden
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 70 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.

3 Zilveren bekers
Startprijs 100 EUR

Drie Italiaanse zilveren bekers, 925/000, Versierd met extra rand, een soort hamerslagbewerking en een uit gestanste bloembewerking. MT.: Brandimarte SRL, Firenze. ø 7x8,5 cm. Enkele deukjes Totaal ca...

Hollandse school, haven
Startprijs 500 EUR

Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G

Italiaanse barok zetel
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G

Italiaanse barok armleunstoel
Resultaat: 130 EUR

Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.

Kristallen mosterdpot, zilv, deksel en voet
Startprijs 160 EUR

Kristallen mosterdpot met zilveren voet en deksel, 835/000. Kristallen peervormige mosterdpot met olijf- en kruisslijpsel. Voorzien van een zilveren scharnierende deksel en een ronde zilveren voet met...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 75 EUR

Zilveren suikerstrooier, 835/000, Holland. Fraaie suikerstrooier met een ronde bak voorzien van kruisjes bewerking, een gecontourneerde steel versierd met Biedermeier gravures. MT.: onduidelijk, jl.:...

Zilveren doos
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren dekseldoosje, 84 Zolotniks, 875/000, versierd met emaille. Zilver verguld doosje versierd met bloemen en krullen uit emaille met verschillende kleuren. Gekeurd met: A.C 1894 en MC in ovaal. 9...

Stel Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.

Porseleinen potje met deksel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G

Reproduktie, Yves They
Startprijs 100 EUR

Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G