Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, MT: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Zilveren zakmes, voorzien van stalen mes en zilveren huls. Uitgewerkte heft met bloembewerking en staand figuur. 17x2,4 cm. Gekeurd met een belastingteken voor ongewaarborgd gehalte van nieuwe zilve...
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G
Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G
Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G
Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Witgouden ring, 585/000, met tourmalijn en diamant. Rozetring voorzien van een gekretste band, met in het midden een rond gefacetteerde tourmalijn, ø 6 mm, met daaromheen een rand met 10 briljant gesl...
Gouden collier, 585/000, versierd met plaatjes en gitten met een gouden hanger 750/000, in de vorm van een ster bezet met een zwarte ovale steen. Grootte hanger ø 34 mm. lengte collier 55 cm. ca. 18 g...
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Zilveren 835/000 eilepel met gecontourneerde gegraveerde steel, 40 gr mr. A Kuylenburg Schoonhoven, jl.:L:1870 oude reparatie 18,5cm.
Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G
Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G
Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Twaalf oude bronzen verzilverde penningen van Israel, Jeruzalem, 20e eeuw in cassette Cond:G 30x24x2cm
Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.
Gouden oorknoppen, 585/000, met parel. Bloemvormige oorknoppen, ø 13 mm, met in het midden een grote zoetwaterparel. ca. 4 gr. Nieuw
Collier van zoetwaterparels met gouden bolsluiting, 585/000. Geknoopt. ø parel 9 mm. Lengte 45 cm Nieuw
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Tien zilveren lepels, 835/000, met diverse Biedermeier bewerkingen, bestaande uit acht theelepels, een suikerschep en een roomlepel. 9-14 cm. ca 93 gr. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 990 11, met babylichaam, oude lederen schoentjes, ogen blas 54cm. Cond:R/G
Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G
Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Kleine vroeg 19e eeuwse Engelse tafelklok met 8 bellen, kwartierslag en 5 gongspiralen(3 snekken) uurwerk recentelijk vakkundig gereinigd en nagekeken, in mahoniehouten kast en in goede originele staa...
Zilveren 835/000 sierkurk met dubbele parelrand, als nieuw MT.: S.I.Vet en Zn, Zaandam omstreeks 1920 8,5cm.
Art Deco zilveren drukbel met zwarte drukknop voorzien van oude belastingkeur, 6cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Franse uurwerken, 1x Herbault Paris, originele wijzerplaat en in goede staat, 1x Jean Fol Paris, in goede staat ø13 enø10,5cm
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Groot lot met modesieraden bestaande uit diverse colliers, oorknoppen, armbanden en dergelijke
Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R
Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G
Granatencollier en broche. Granatencollier met gouden kapitolstokje, ø 3,5 mm, Lengte 74 cm en een deel van een gesp gemaakt tot broche bezet met granaten. 2x2,5 cm.
Broche, 333/000, met parels, Fraaie gekrulde broche bezet met 3 cultivé parels. Grootte 45x30 mm. ca. 3,3 gr.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Hanger, 375/000 met blauwtopaas. Strakmodel met topaas ca. 15x10mm. ca 5,6 gr Nieuw
Ei hanger, Faberge stijl, verguld, versierd met emaille, zirconia's en met een pegelvormige onyx. Lengte 33 mm. Nieuw.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.
Mooi collier van bloedkoralen en gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasvormig ø 8 mm, bevestigd aan een gouden streeksluiting met geschulpte rand en fraaie knop- en apl...
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Twee antieke Duitse vorken, zilver 800/000. vroeg 19e eeuws, Sierlijke vorken met getorste steel, versierd met kroon en engelen. ca 93 gr 19x2,5cm. In goede staat.
Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.
Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...
Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". Gekeurd met 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt kannetje, zilver verguld, met emaille versieringen. Voorzien van een handvat in de vorm van e...
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Oud Chinees porseleinen karper bord, Cheng Lung, gemerkt, 4,8x20,8ø Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose borden met rozendecor, chips en haarscheuren, 23,2ø Cond:R
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Ring 375/000 met granaat. Fraaie rozetring met granaat. In het midden een ovaal gefacetteerde granaat met een rand met rond gefacetteerde granaten. ø 54 ca. 2,8 gr. In goede staat.
Gouden collier 585/000 met granaten. Ankercollier met in het midden drie peervormige schakels met daarin granaten. De peervormige schakels hebben filigrain bewerking en zijn voorzien van een peervormi...
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Gouden oorknoppen, 585/000. Peervormige opengewerkte oorknoppen met wit- en geelgoud. Bezet met diamant. Grootte 13 mm. ca. 2,6 gr.
Drie Italiaanse zilveren bekers, 925/000, Versierd met extra rand, een soort hamerslagbewerking en een uit gestanste bloembewerking. MT.: Brandimarte SRL, Firenze. ø 7x8,5 cm. Enkele deukjes Totaal ca...
Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Kristallen mosterdpot met zilveren voet en deksel, 835/000. Kristallen peervormige mosterdpot met olijf- en kruisslijpsel. Voorzien van een zilveren scharnierende deksel en een ronde zilveren voet met...
Zilveren suikerstrooier, 835/000, Holland. Fraaie suikerstrooier met een ronde bak voorzien van kruisjes bewerking, een gecontourneerde steel versierd met Biedermeier gravures. MT.: onduidelijk, jl.:...
Zilveren dekseldoosje, 84 Zolotniks, 875/000, versierd met emaille. Zilver verguld doosje versierd met bloemen en krullen uit emaille met verschillende kleuren. Gekeurd met: A.C 1894 en MC in ovaal. 9...
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Reproduktie Yves They, omstreeks 1930, halfnaakte vrouw in open lucht, reproduktie op papier 66x47cm Cond:G