Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij naakte dame
Startprijs 750 EUR

Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G

Lot zilveren sieraden
Startprijs 85 EUR

lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Pendule met twee kinderen
Startprijs 500 EUR

Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R

Wortelnoten klok
Resultaat: 200 EUR

Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.

Schilderij, P. van den Braken
Startprijs 100 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G

Zilveren naaldenkoker + breischede
Startprijs 120 EUR

Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...

Tafelklok kwikslinger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Schilderij, vissershaven
Startprijs 300 EUR

Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G

Schilderij paarden
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

10 diverse flacons
Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G

Koeienoog, vierkant
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G

Gouden ring met onyx
Resultaat: 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met onyx. Elegante ring met langwerpige zetkast met een smal ovale onyx, 18x6mm. ø 56. ca 3,5 gr.

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Reiswekker
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R

Ei hanger
Startprijs 75 EUR

Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Eiken tafelklok
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm

Schilderij, Georg Fischhof
Resultaat: 200 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

Pendant, portretten
Resultaat: 200 EUR

Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Startprijs 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G

Ongesigneerd schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G