Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring flexibel 929
Gouden ring flexibel

Resultaat:

70 EUR

Grote tafelpendule 3531
Grote tafelpendule
Startprijs 250 EUR
Bijtring Tiffany 946
Bijtring Tiffany
Startprijs 40 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Skeletklok 3548
Skeletklok

Resultaat:

50 EUR

Sleutelkastje 2048
Sleutelkastje
Startprijs 100 EUR
33 Mappen met etsen 1020
33 Mappen met etsen
Startprijs 3.300 EUR
Zeer grote regulateur 3565
Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR
Marmeren kolomklok 3582
Marmeren kolomklok
Startprijs 280 EUR
Neuchattel klok op console 3599
Neuchattel klok op console
Startprijs 1.250 EUR
6 Delen Aziatica 2065
6 Delen Aziatica
Startprijs 60 EUR
Pendule met twee kinderen 3612
Pendule met twee kinderen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Wortelnoten klok 3616
Wortelnoten klok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tafelklok kwikslinger 3629
Tafelklok kwikslinger

Resultaat:

225 EUR

2 Messing kandelaren 2082
2 Messing kandelaren
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Koeienoog, vierkant 3646
Koeienoog, vierkant

Resultaat:

85 EUR

Hertenvanger 2099
Hertenvanger
Startprijs 140 EUR
Reiswekker 3663
Reiswekker
Startprijs 100 EUR
Eiken tafelklok 3680
Eiken tafelklok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3697
Engelse staande klok

Resultaat:

200 EUR

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën 4006
Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

Resultaat:

350 EUR

Petroleumlamp 2116
Petroleumlamp
Startprijs 150 EUR
Kussenkast 4040
Kussenkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Diverse tinnen delen 2133
Diverse tinnen delen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bureaulamp Jan des Bouvrie 2150
Bureaulamp Jan des Bouvrie

Resultaat:

35 EUR

2 Koperen portret wandborden 2167
2 Koperen portret wandborden
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Lamp met globe 2184
Lamp met globe

Resultaat:

40 EUR