Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G
ST Dupont balpoint, 925/000, met goud. Pen met fijne ribbelbewerking en gladde goudenband. Lengte 13 cm Nieuw
Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.
Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...
Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Zilveren wajang lepels, 800/000. 10 theelepels en een suikerlepel met getorste steel bekroond met een wajangfiguur. ca 119 gr. Lengte 13-17 cm. In goede staat
Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...
Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G
Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...
Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.
Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G
Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm
Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Twee Duitse antieke bisquit porseleinen wijwater wandbakjes , omstreeks 1900, terracotta mariabeeld Jac Maris 1955 (beschadigd) in goede staat 19-33cm. Cond:R/G
Vijf Spaans Lladro porseleinen figuren, vrouw met konijn, vrouw met lam, vrouw met stenen muur, vrouw met hond, jongen met zeilboot 19-24cm. beschadigingen, Cond:M/R/G
Twee grote antieke Staffordshire hondjes Kent gemerkt, omstreeks 1930, 30cm in goede staat
Acht oude Chinese Yixing kopjes, waarvan vier met zilver en vier gemerkt 20e eeuw 4,5-5cm.Cond:G
Driedelig Delfts polychrome kaststel met floraal decor, flora keramiek, 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-34cm.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding Cond:R 6,5xø28,3cm.
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Negen delen oud Hollands aardewerk, o.a. Defts witte plooischotel, 4 x makkum 2x Fayence, visschaal, bladvormig schaaltje, roomkan (chips en beschadigingen) 14-35cm. Cond:R/G
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893, Oosterse straat met figuren, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Antieke compositie metalen figuur, voorstellende een baby op kinderstoel, door l. Steiner, poot achter beschadigd en breukje been., 29cm. Cond:R/G
Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kist met messing beslag, in goede staat(slotplaatje mist) 24x30x21cm.
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Houtgesneden figuur omstreeks 1930, dansende vrouw in klederdracht, in goede staat 39cm. Cond:G
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Oorknoppen, GG/WG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een spiegelchaton, ø 5 mm, met briljant, ca 0.03 crt.
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Klassieke ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met een rij van 4 briljanten en 2 kleine aan de zijkanten, gezet in een opstaande zetting, breedte 4 mm, met ajourbewerking. ø 58. ca. 2,2 gr.
Drie delen zilver bestaan: de uit een cakevork, theelepel, 835/000, en een briemesje, 925/000. Cakevork met figuren met een steel met bloemen, jl.E.: 1939 een theelepel met bloemensteel en een briemes...
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Acht zilveren kaartenhouders, 925/000, met diverse Aziatische voorstellingen. totaal ca. 29 gr. Grootte ca 20-25 mm.
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Lot met zes zilveren ringen, 925/000, Breed model met kleurstenen. Nieuw ca. 98 gr.
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G