Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Antiek zilveren zwavelstokdoosje, 835/000 Hollands. Langwerpig plat doosje met scharnier voorzien van Biedermeier krul gravures met monogram D.R. jl.:O:1848 Grootte 6x3 cm Iets gedeukt. ca 21 gr. In g...
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm