Gouden ring, 750/000, princes geslepen diamant. Strakke ring met vierkante witgouden zetting bezet met een princes geslepen diamant, ca 0.48 crt TC-P2. ø 58, ca. 9,3 gr. Breedte 6 mm.
Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R
Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Twee grote antieke societe borden ceramique Maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...
Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Twee zilveren hangers, 925/000 met parel. hanger in V-vorm met daartussen een grijze parel geklemd. Bevestigd aan en stalen collier. Nieuw
Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...
Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.
Modern parelcollier met karabijnsluiting en zwart kunstleer, ca 38 gr, Lengte 44cm
Twee parelcolliers, een Majorica collier met goud op zilveren sluiting, ø parel 7 mm, lengte 45 cm. En een 3 rijig collier van immitatieparels, ø 5 mm, bevestigd aan een zilveren slot met zirconia's e...
Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm
Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Zilveren oorstekers, 925/000. Omgeslagen driehoeken, gematteerd. ø 15 mm. ca. 3,5 gr. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...
Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.
Geslepen dikwandige kristallen asbak met fraaie geslepen ster op de bodem met 835/000 zilveren montuur Mt: J. Kóhler Amsterdam ø8cm.
Duits mes met 800/000 zilveren heft met florale motieven en een vleesvork met fraai zilveren heft met tweezijdige florale motieven 21cm.
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G
Drie 19e eeuwse prenten, Cavalerie/ruitersport, 1 Tom and Jerry sporting, 2 Tom and Jerry Logic, 3 battle of bull run 1861, Johnson Fry &co New York 20x13-20x18,5cm Cond:G
A.W.Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Munten- en postzegelsset "Souvenir Vaticano, Jubilaeum A.D. 2000", de muntenset bevat een misslag (500L). Set is in goede staat.
Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie oude Chinese Yixing dekselcups, gemerkt, 20e eeuw in goede staat 8-10.5cm. Cond:G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Duits Hutschenreuther porselein, 27 delen, Selb, decorJurvel, minimale chip mogelijk 5-14cm. Cond:G
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Antieke Romeinse strijdwagen met leeuwen, gemaakt van lichtkleurige terracotta, omstreeks 1900 (2chips) 17x31x13cm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, twee goed 18-22cm CondR/G
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.
Grote ronde broche van kunststof versierd met zilveren ornamenten en zirconia. ø 58 mm.
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.
Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm
Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...
Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Gouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Solitair oorknoppen bezet met een zirconia. ø 4 mm. In goede staat.
Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. I...
Vijf 800/000 zilveren koffielepels, stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. ca 66gr. 14cm
Zilveren 835/000 orchideevaasje met gevulde voet, stam met knobbel en bovenrand met parels, 6x13cm