Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G
Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.
Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.
Prachtige zilveren snavelkan, 835/000, bekroond met een cupido. Rijkelijk versierde kan met vogels, krullen en leeuwen. Op 3 klauwpoten en hengsel met takbewerking.12x8x17 cm. ca. 209 gr. In goede sta...
Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G
Gouden collier en armband, 585/000. Gouden gourmetcollier, 1,7 mm, 60 cm en een gouden armband met achtjes schakel, breedte 4,8 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca. 14 gr.
Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm
Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G
Collier van barnsteen, kaasvormig, verlopend van .11-25 mm. Lengte 44 cm. ca 98 gr.
Gouden broche, 585/000, Art Deco, bezet met diamanten. Maanvormige broche royaal bezet met diamanten voorzien van een oud slijpsel. Met een sluiting voorzien van veiligheid. ø 34 mm. ca. 6,2 gr.
Antieke Franse christoffel vrouwen beeld die een schaal draagt genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Vier gouden ringen met diamant, 585/000. Fantasie modellen. ca. 8 gr. Nieuw
Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G
Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G
Zes zilveren vorken en zilveren lepels, 835/000, Hollands. Vorken en lepels, tafelcouvert, met puntvormige steel voorzien van een getrembleerde en een s-vormig geslepen rand. MT.: Cornelis Wendels, Mi...
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.
Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G
Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm
Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...
Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast met beeninleg en parelrand op koplijst, 186x125x47cm. Cond:G
Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G
Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G
G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
Zilveren zakhorloge met snek, 925/000, Engels. Zakhorloge met extra kast, ø 50x24 mm. MT.: William Downes, London jl.: S: 1793. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Collier van amethist kralen met gouden hanger en bollen, 585/000. Collier van ametistkralen, ø 7 mm, met om de drie kralen een gouden bewerkt bolletje. Voorzien een gouden bolsluiting gematteerd met v...
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95 gr.
Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...
Zilveren inktstel, 835/000, met kristallen flaconnen op zwart houten basement. Zilveren houder, ruitvormig, versierd met getrembleerde en krulbewerkingen, geplaatst op sierlijke poten op zwart basemen...
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Zilveren jat, 84 zolotniks,875/000, Russisch. Grote zilveren jat prachtig versierd met druivenrank en boemen. Voorzien van c-voluten met een kruis en omwikkelt met getorst draad. Verfraaid met een rod...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.
Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm
Collier van bloedkoralen. Verlopend collier met ronde kralen, 8-11 mm, met veeroog. ca. 27,3 gr. Lengte 40 cm.
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G
Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm
Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...
Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø
Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm
Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm
Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...
Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...
Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.
Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G
Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat
Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...
Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...
Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw