Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke vergulde spiegel
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G

Telefoon
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote antieke wandtelefoon, eikenhout, metaal omstreeks 1910, L.M Ericsson+co 68cm Stockholm

Ton Schulten, zeefdruk
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G

Schilderij, gesign. Jan Kruisen
Resultaat: 250 EUR

Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G

Schilderij, havengezicht Evert Moll.
Resultaat: 250 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G

Oud bingo spel
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.

Gouden collier met hanger
Resultaat: 250 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met granaat. Gourmetcollier met hanger gemaakt van twee trouwringen versierd met 2 granaten. Voorzien van veiligheid. ø hanger 25 mm, lengte 60 cm. ca. 15,4 gr.

Zilveren snavelkan, cupido
Resultaat: 240 EUR

Prachtige zilveren snavelkan, 835/000, bekroond met een cupido. Rijkelijk versierde kan met vogels, krullen en leeuwen. Op 3 klauwpoten en hengsel met takbewerking.12x8x17 cm. ca. 209 gr. In goede sta...

Onduidelijk Duitse school
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G

4 Kang Xi bordjes
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R

Benen dodenkop
Resultaat: 240 EUR

Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw
Resultaat: 234 EUR

Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,

Schilderij, Josef Seckel
Resultaat: 230 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Gouden collier en armband
Resultaat: 230 EUR

Gouden collier en armband, 585/000. Gouden gourmetcollier, 1,7 mm, 60 cm en een gouden armband met achtjes schakel, breedte 4,8 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca. 14 gr.

Bronzen Russische scheepsbel
Resultaat: 230 EUR

Antieke Russische bronzen scheepsbel met tekst, omstreeks 1900 in goede staat 9xø10cm

Oude Venitiaanse spiegel
Resultaat: 230 EUR

Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G

Collier van barnsteen
Resultaat: 225 EUR

Collier van barnsteen, kaasvormig, verlopend van .11-25 mm. Lengte 44 cm. ca 98 gr.

Broche Art Deco
Resultaat: 225 EUR

Gouden broche, 585/000, Art Deco, bezet met diamanten. Maanvormige broche royaal bezet met diamanten voorzien van een oud slijpsel. Met een sluiting voorzien van veiligheid. ø 34 mm. ca. 6,2 gr.

Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 225 EUR

Antieke Franse christoffel vrouwen beeld die een schaal draagt genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G

4 Diamanten ringen
Resultaat: 225 EUR

Vier gouden ringen met diamant, 585/000. Fantasie modellen. ca. 8 gr. Nieuw

Friese stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G

Armleunstoel met getorste stijlen
Resultaat: 225 EUR

Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave Gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors in goede staat 117x77x61cm. Cond:G

Tafelklok kwikslinger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G

Teakhouten Werdecke kastje
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G

3 Bronzen nonnetjes
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G

6 Zilveren vorken en lepels
Resultaat: 220 EUR

Zes zilveren vorken en zilveren lepels, 835/000, Hollands. Vorken en lepels, tafelcouvert, met puntvormige steel voorzien van een getrembleerde en een s-vormig geslepen rand. MT.: Cornelis Wendels, Mi...

Bronzen Gothische lamp met beeld
Resultaat: 220 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm

Bronzen vrouw met duif
Resultaat: 220 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.

8 Mappen Numisbriefe, ca. 225 stuks
Resultaat: 220 EUR

Acht mappen met in totaal ca. 225 "Numisbriefe", leuke collectie en in goede staat.

Schilderij, landschap
Resultaat: 220 EUR

Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G

Serie zakhorloges, The Hermitage
Resultaat: 210 EUR

Complete serie met 15 zakhorloges met originele dozen. The Hermitage collection. verzilverde horloges met mechanisch opwindmechanisme.

Bernard Leemker
Resultaat: 200 EUR

Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G

Commode
Resultaat: 200 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm

Rosenthal servies, Maria bont
Resultaat: 200 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...

Wortelnoten nachtkastje
Resultaat: 200 EUR

Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G

Eiken meidenkast
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast met beeninleg en parelrand op koplijst, 186x125x47cm. Cond:G

Grote opiumtafel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote oude Oosterse opiumtafel met originele polychromie en ijzeren beslag, in goede staat 60x130x196cm Cond:G

Grunder barok vitrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G

Engelse staande klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G

Wortelnoten klok
Resultaat: 200 EUR

Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.

Staande lamp met porselein
Resultaat: 200 EUR

Grote Italiaanse staande vergulde lamp, 4 lichts met 4 lampenkappen, porseleinen en glazen pegels, 2e helft 20e eeuw( 1lampenkap kapot) 153cm. Cond:G

Pendant, portretten
Resultaat: 200 EUR

Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G

Rudi Lanjouw
Resultaat: 200 EUR

Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G

Schilderij, Georg Fischhof
Resultaat: 200 EUR

Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G

Van der Ping
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G

Aquarel Roermeester
Resultaat: 200 EUR

G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G

Schilderij stoomboot
Resultaat: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G

Engels zilveren zakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Zilveren zakhorloge met snek, 925/000, Engels. Zakhorloge met extra kast, ø 50x24 mm. MT.: William Downes, London jl.: S: 1793. In goede staat.

Gouden ring briljant
Resultaat: 200 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring met briljanten pavé gezet. Totaal 0,94 crt, SI-P. Breedte 4,3 mm. ø 53 ca. 3,7 gr.

Bronzen gebonden man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G

Schilderij, Weber
Resultaat: 200 EUR

R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Armband van bloedkoralen
Resultaat: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 190 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.

2 Koperen portret wandborden
Startprijs 190 EUR

Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G

Industriële fluit, Holland Signaal
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Amethistcollier met gouden hanger
Resultaat: 190 EUR

Collier van amethist kralen met gouden hanger en bollen, 585/000. Collier van ametistkralen, ø 7 mm, met om de drie kralen een gouden bewerkt bolletje. Voorzien een gouden bolsluiting gematteerd met v...

Zilveren miniatuur kabinetje
Resultaat: 190 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95 gr.

Gouden rouwbroche met parels
Resultaat: 190 EUR

Bijzondere gouden rouwbroche, 585/000, met onyx millifouri en parels. Broche met grote ovale onyx, 41x31mm, ingelegd met kleine bloemetjes uit edelstenen. De gouden rand om onyx is versierd met 4 gou...

Zilveren inktstel
Resultaat: 190 EUR

Zilveren inktstel, 835/000, met kristallen flaconnen op zwart houten basement. Zilveren houder, ruitvormig, versierd met getrembleerde en krulbewerkingen, geplaatst op sierlijke poten op zwart basemen...

9 Diverse vaasjes/flesjes
Resultaat: 190 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

Zilveren jat
Resultaat: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks,875/000, Russisch. Grote zilveren jat prachtig versierd met druivenrank en boemen. Voorzien van c-voluten met een kruis en omwikkelt met getorst draad. Verfraaid met een rod...

Witgouden ring briljant
Resultaat: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.

Schilderij, Fleur Baay
Resultaat: 190 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Kristallen loddereinflesje
Resultaat: 190 EUR

Fraai geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van 750/000 gouden montuur met fraaie dop en binnenstopje met goud, Nederlands gekeurd omstreeks 1870. Grootte ca. 10,5cm.

Bronzen beeld, Quang Ying
Resultaat: 190 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 190 EUR

Collier van bloedkoralen. Verlopend collier met ronde kralen, 8-11 mm, met veeroog. ca. 27,3 gr. Lengte 40 cm.

2 Noten klokjes
Resultaat: 190 EUR

Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.

Schilderij, Theodore Paier
Resultaat: 185 EUR

Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G

Barok stoel ster
Resultaat: 185 EUR

Zuid Duitse notenhouten barok stoel met sterintarsia in zitting, wapen met adelaars als rugleuning, voorste poten mogelijk nagemaakt 103x45x43cm

3x Antiek Chinees
Resultaat: 180 EUR

Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm

4 Chinese kop & schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

Meissen Plaquette 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm

Chinees benen zwaard op standaard
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

Antieke bestekcassette
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse bestekcassette 14 delig, plated met ivoren heften, 6x visbestek, 6x gewoon bestek, grote opdienvork en fileermes, notenhouten kist met messing medaillon 37x25x7cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 180 EUR

Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G

Ikoon st. George Griekenland
Resultaat: 180 EUR

Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

4 Zilveren sleven
Resultaat: 180 EUR

Vier zilveren sleven,bwg, Hollands. Sleven voorzien van ovale puntbak voorzien van gecontourneerde steel voorzien van getrembleerde bewerking langs de rand en aan de bovenkant van de steel. MT.: D.H. ...

Zilveren fazant
Resultaat: 180 EUR

Zilveren fazant, Spaans, 915/000. Fraai uitgewerkte fazant met rode ogen. 28x10 cm. ca 81 gr. In goede staat.

2 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G

Jos Engbergen dame
Resultaat: 180 EUR

Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G

VB schotel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch Mettlach sierbord, meerkleurig, nr 879, met narren en buste beschilderd, in goede staat 35ø Cond:G

Chinees vloerkleed
Resultaat: 180 EUR

Zeer groot pastelkleurig Chinees vloerkleed, in goede staat 310x380cm

Viool, 18e-19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.

Bronzen haas
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm

Schaakspel met bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

2 Schemerlampen
Resultaat: 180 EUR

Twee chique schemerlampen, 2e helft 20e eeuw, met messing 70-72cm. in goede staat

Bokkenrijder op zwart basement
Resultaat: 175 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder op houten basement, 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk Duitsland, gewei beschadigd verder in goede staat 46x38x20cm

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 175 EUR

Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G

Schilderij moeder met kind
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M

Gouden ring briljant
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Massieve gouden ring. Merk: Aller Spanninga, met aan de bovenzijde een grote witgouden rand voorzien van een geelgouden rand bezet met een briljant, 0,08 crt, VSI/...

Diverse sieraden
Resultaat: 175 EUR

Diverse sieraden: Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootje...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw