Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
Vijf antieke anker steenbouwdozen omstreeks 1900, o.a. 2 anker bruckenkasten(metaal) met beschrijving, 1 houten speeldoos 18-30cm. Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, in goede staat 75x53x80cm
Drie delige antieke eikenhouten Duitse Ostfriese Worpsweder stijl meubelset, gesneden met boerenvrouwen portret, omstreeks 1900, stoel en hocker met biezen zitting, en tafel, in goede staat 61xø70cm- ...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.
Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.
Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...
Groot lot met 15 double zakhorloges, quarts en mechanisch. Een aantal voorzien van een horlogeketting. O.a. Anker, Zentra, Wostok en Favor. 25-50 mm
Antiek zilveren schaaltje, zilver 835/000, versierd met een parelrand met strikken en bloemkelken. Op de bodem van het schaaltje staat een mand gevuld met bloemen. Eén kelkje uit de rand ontbreekt. 18...
Tissot zakhorloge, double, mechanisch, plat model, met goudkleurige plaat en romeinse cijferaanduiding. Werkend. ø 41 mm. In goede staat.
Armband met gitten en een GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 4 rijen gitten, ø 4 mm, bevestigd aan een ronde antieke sluiting, ø 20 mm, versierd met filligrain, schelpornamenten en onyx. Lengte ...
18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.
Fraaie zilveren koektrommel, 925/000, Engeland. Buidelvormige koektrommel met losse deksel met accoladevormige rand met konische knop. MT.: Charles Edward, London jl.: N 1908 ø 13x13 cm. ca 265 gr.Voo...
Groot lot ivoren en barnstenen sieraden, bestaande uit 3 barnstenen colliers, 5 armbanden en 4 ivoren colliers met hangers.
Ring, 375/000 met amethist en citrien. Amethist 10x10mm en twee 4,5x4,5mm citrienen carreegeslepen. ca 6,0 gr.
Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Elegante gouden ring, 585/000, met een barokparel. Ring met grillig gevormde kop met daarin een grillige wit-grijze barokparel, ø 10 mm. ø 52. ca. 5,7 gr.
Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.
Twee antieke messen met zilveren heften. De heften zijn uitgewerkt met krul en bladbewerking.Gegraveerd 1797 MT.: YP. Lengte 22 cm.
Grote zilveren strooier, 800/000, boerin. Fraai uitgewerkte strooier in de vorm van een boerin gekleed in klederdracht, met roos in haar hand. ca. 175 gr. In goede staat. 8x13x5 cm.
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Grote uitzoekpartij poststukken Duitsland, begint met EO filatelie - Brustschilder en Germania - vervolgens Weimar, Deutsches Reich en Deutsche Post. Enkele honderden poststukken waaronder Feldpost en...
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilhelmina 1902-1944
Antiek kastje beschilderd met puttidecor en gronddecor omstreeks 1900 met facetgeslepen glas en deurtje, in goede staat 17x10x9cm.
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.
Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm
Chique messing sieraden vitrinekast, met etage en afsluitbare deur, op wielen, 105x53x53cm Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G
Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.
Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.
Zilveren kluwenhouder, 925/000, en naaldenkoker, 835/000. Strakke zilveren kluwenhouder met rokhaak, MT.: Henry Williamson Ltd, Birmingham jl.: M:1911, 12x8 cm. In zeer goede staat. En een naaldenkoke...
Drie zakhorloges, Merk: Perfection W&D, brevet no: 17445, met bewerkte kast met paard, Ancre met bewerkte kast en een Alpina met bewerkte rand. ø 50 mm. Met één horlogeketting.
Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Oude Chinese houtgestoken hoge bijzettafel met marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 100x42x42cm
Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, 80x40x79cm. Cond:R
Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G
Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Negentiende eeuwse keramieken vrucht, Delfts? 19x16ø in goede staat