Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G

Klaas Gubbels
Resultaat: 170 EUR

Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G

5 Anker steenbouwdozen
Resultaat: 170 EUR

Vijf antieke anker steenbouwdozen omstreeks 1900, o.a. 2 anker bruckenkasten(metaal) met beschrijving, 1 houten speeldoos 18-30cm. Cond:G

Pendule man met speer
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G

Blauwe pendule
Resultaat: 170 EUR

Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.

Mahonie theetafel
Resultaat: 170 EUR

Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, in goede staat 75x53x80cm

3x Houtgestoken set
Resultaat: 170 EUR

Drie delige antieke eikenhouten Duitse Ostfriese Worpsweder stijl meubelset, gesneden met boerenvrouwen portret, omstreeks 1900, stoel en hocker met biezen zitting, en tafel, in goede staat 61xø70cm- ...

2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G

Afrikaans graandeurslot, Bambara
Resultaat: 165 EUR

Afrikaans houten graandeurslot met forse dwarsgrendel van de Bambara stam uil Mali ca. 1950, 112x52x7cm. Cond.: G

Witgouden oorbellen met smaragd en briljant
Resultaat: 160 EUR

Witgouden oorbellen met smaragd en briljant, smaragden ø 4mm, en briljanten, totaal ca. 0.55crt, ca. 4,7gr.

Witgouden solitairring
Resultaat: 160 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Ring met zespoots chaton voorzien van briljant geslepen diamant, ca 0,20 crt. ø 59 ca 1,6 gr.

Gouden collier met kruis
Resultaat: 160 EUR

Gouden collier met kruis, 585/000. Collier met een accolade vormige schakels met een groot gouden kruis verfraaid met Biedermeier krulgravure. Op de hoeken versierd met krullen. ca. 9,8 gr. Kruis 6,5x...

Groot lot double zakhorloges
Resultaat: 160 EUR

Groot lot met 15 double zakhorloges, quarts en mechanisch. Een aantal voorzien van een horlogeketting. O.a. Anker, Zentra, Wostok en Favor. 25-50 mm

Zilveren schaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren schaaltje, zilver 835/000, versierd met een parelrand met strikken en bloemkelken. Op de bodem van het schaaltje staat een mand gevuld met bloemen. Eén kelkje uit de rand ontbreekt. 18...

Tissot zakhorloge
Resultaat: 160 EUR

Tissot zakhorloge, double, mechanisch, plat model, met goudkleurige plaat en romeinse cijferaanduiding. Werkend. ø 41 mm. In goede staat.

Gittenarmband met gouden streekslot
Resultaat: 160 EUR

Armband met gitten en een GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 4 rijen gitten, ø 4 mm, bevestigd aan een ronde antieke sluiting, ø 20 mm, versierd met filligrain, schelpornamenten en onyx. Lengte ...

Zilveren Fries zakmes
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws zilveren zakmes, 835/000. Het heft is voorzien van Lodewijk XV C-vormen en bloemen. Met stalen mes. 2x16cm.

Zilveren ronde koektrommel
Resultaat: 160 EUR

Fraaie zilveren koektrommel, 925/000, Engeland. Buidelvormige koektrommel met losse deksel met accoladevormige rand met konische knop. MT.: Charles Edward, London jl.: N 1908 ø 13x13 cm. ca 265 gr.Voo...

Groot lot ivoor en barnstenen sieraden
Resultaat: 160 EUR

Groot lot ivoren en barnstenen sieraden, bestaande uit 3 barnstenen colliers, 5 armbanden en 4 ivoren colliers met hangers.

Ring met amethist en citrien
Resultaat: 160 EUR

Ring, 375/000 met amethist en citrien. Amethist 10x10mm en twee 4,5x4,5mm citrienen carreegeslepen. ca 6,0 gr.

Landkaart Hamburg, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

5 Diverse telefoons
Resultaat: 160 EUR

Vijf vooroorlogse diverse telefoons, o.a wandtelefoon, metaal baceliet etc. 22-25cm Cond:G

6 Foto's / Schilderijen
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G

Mini comtoise
Resultaat: 160 EUR

Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 160 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm

Mahoniehouten archiefkast
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.

Staande scheerspiegel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten staande toiletspiegel met twee lades en 3 spantpoot, in hoogte verstelbaar, 170cm. Cond:G

Duitse dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok dekenkist met smeedijzeren banden. Slot en sleutel missen, beschadigingen aan het smeedijzer. 88x120x62cm. Cond.: R-G

Meissen fruitschaal op voet
Resultaat: 160 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

Gouden ring met barokparel
Resultaat: 155 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met een barokparel. Ring met grillig gevormde kop met daarin een grillige wit-grijze barokparel, ø 10 mm. ø 52. ca. 5,7 gr.

Zakje robijnen en saffieren
Resultaat: 150 EUR

Zakje met diverse robijnen en saffieren, cabouchon geslepen, rond en ovaal, totaal 78 crt. Totaal ca 16,5 gr.

2 Antieke zilveren messen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke messen met zilveren heften. De heften zijn uitgewerkt met krul en bladbewerking.Gegraveerd 1797 MT.: YP. Lengte 22 cm.

Grote zilveren strooier, boerin
Resultaat: 150 EUR

Grote zilveren strooier, 800/000, boerin. Fraai uitgewerkte strooier in de vorm van een boerin gekleed in klederdracht, met roos in haar hand. ca. 175 gr. In goede staat. 8x13x5 cm.

Zilveren inktstel
Resultaat: 150 EUR

Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...

Schilderij naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G

Schilderij J.J Albers
Resultaat: 150 EUR

J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 150 EUR

Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G

Winterlandschap, C. Compaan
Resultaat: 150 EUR

Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G

Hugo Oehme
Resultaat: 150 EUR

Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Resultaat: 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Tangka
Resultaat: 150 EUR

Grote Indiaase of Tibetaanse Tangka, met Boedha en figuren, handbeschilderd, tekst met handwerk omringd, 20e eeuw 68x100cm in lijst

Speelautomaat
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.

Scheermessen set
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G

Uitzoekpartij Duitsland
Resultaat: 150 EUR

Grote uitzoekpartij poststukken Duitsland, begint met EO filatelie - Brustschilder en Germania - vervolgens Weimar, Deutsches Reich en Deutsche Post. Enkele honderden poststukken waaronder Feldpost en...

Ingelegde waarde papieren India
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

15 Zilveren kwartjes
Resultaat: 150 EUR

Vijftien verschillende zilveren kwartjes (25 cent) Koningin Wilhelmina 1902-1944

Koetsje
Resultaat: 150 EUR

Antiek kastje beschilderd met puttidecor en gronddecor omstreeks 1900 met facetgeslepen glas en deurtje, in goede staat 17x10x9cm.

Buco treinset + doos rails
Resultaat: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Franse pendule, vrouw met kind
Resultaat: 150 EUR

Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G

Franse pendule, vrouw met kinderen
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G

Messing pendule
Resultaat: 150 EUR

Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm

Louis Seize bankstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G

Eiken Empire commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten empire 3 laden commode met halve zuilen en vergulde capitellen, mooi ringbeslag, in goede originele staat 90x47x105cm. Cond:G

Mahonie wascommode met kapspiegel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.

4 Lederen kuipstoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier moderne lederen kuipstoelen op wieltjes, in goede staat 82x60x52cm

Sieradenvitrine
Resultaat: 150 EUR

Chique messing sieraden vitrinekast, met etage en afsluitbare deur, op wielen, 105x53x53cm Cond:G

Empire tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten empiretafeltje, dolfijn, lichte fineerschade, verder in goede staat 64x42cm. Cond:G

Franse jachtkast
Resultaat: 150 EUR

Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G

Mahoniehouten Engelse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G

Wortelnoten vertico
Resultaat: 150 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G

18e Eeuwse melkkan
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G

13 antieke Tulp tegels
Resultaat: 150 EUR

Lot van 13 17e eeuwse tegels met tulpendecor, beschadigingen 13x13x1cm. Cond:R

7 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren, vaas met figuur, omstreeks 1900, Altenburg Saxony, danseres, gemerkt N omstreeks 1930 of later 20-30cm.

Zilveren confituurvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.

Zilveren kluwenhouder + naaldenkoker
Resultaat: 140 EUR

Zilveren kluwenhouder, 925/000, en naaldenkoker, 835/000. Strakke zilveren kluwenhouder met rokhaak, MT.: Henry Williamson Ltd, Birmingham jl.: M:1911, 12x8 cm. In zeer goede staat. En een naaldenkoke...

3 zakhorloges
Resultaat: 140 EUR

Drie zakhorloges, Merk: Perfection W&D, brevet no: 17445, met bewerkte kast met paard, Ancre met bewerkte kast en een Alpina met bewerkte rand. ø 50 mm. Met één horlogeketting.

V. Bauffe
Resultaat: 140 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G

Ongesigneerd, Duitse school
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 140 EUR

Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.

Houten visemmer
Resultaat: 140 EUR

Leuke antieke houten visemmer met koperen beslag en hengsel, 19e eeuw (J.Post) 23x26øcm

Antieke comtoise met datumaanduiding
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G

Grote Friese stoelklok
Resultaat: 140 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.

Vrouw met krans
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G

Koekkoeksklok
Resultaat: 140 EUR

Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G

Twents grenen tin-buffet
Resultaat: 140 EUR

Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G

Wandtafel met leder
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm

Chinese tafel, marmeren blad
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese houtgestoken hoge bijzettafel met marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 100x42x42cm

Oorfauteuil bruin leder
Resultaat: 140 EUR

Bruin lederen oorfauteuil in Barokstijl, 20e eeuw in goede staat 106x90x83cm.

Mahonie trumeau
Resultaat: 140 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, 80x40x79cm. Cond:R

Groot kleed
Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in goede staat 242x172cm. Cond:G

Grote bronzen leeuw met slang
Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm

Bronzen boekensteun, uil
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G

Lalique schaal
Resultaat: 140 EUR

Lalique France, glazen tafelschaal 20e eeuw met pauwendecor, in goede staat 17x22ø cm

Glazen vaas, "Explosie"
Resultaat: 140 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm

Set met granaat
Resultaat: 135 EUR

Set sieraden zilver verguld met granaat bestaande uit oorknoppen met een rozet, een bloemvormige en markiesvormige broche en een schakelarmband met bloemvormige schakels bezet met granaten. Totaal ca ...

Schilderij, wintergezicht op dorp
Resultaat: 135 EUR

Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Resultaat: 135 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G

Boulle kistje met drie flacons
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat

Bureauklokje, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

Groot kleed
Resultaat: 135 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Bronzen figuur
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G

Delfts aardewerken vrucht
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse keramieken vrucht, Delfts? 19x16ø in goede staat