Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1049
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Klaas Gubbels 1056
Klaas Gubbels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5 Anker steenbouwdozen 3001
5 Anker steenbouwdozen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Pendule man met speer 3621
Pendule man met speer

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Blauwe pendule 3645
Blauwe pendule

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mahonie theetafel 4056
Mahonie theetafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Houtgestoken set 4058
3x Houtgestoken set

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw 6040
2 Blauwe Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Afrikaans graandeurslot, Bambara 2473
Afrikaans graandeurslot, Bambara

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant 60
Witgouden oorbellen met smaragd en briljant

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Witgouden solitairring 105
Witgouden solitairring

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden collier met kruis 181
Gouden collier met kruis

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Groot lot double zakhorloges 237
Groot lot double zakhorloges

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 292
Zilveren schaaltje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tissot zakhorloge 302
Tissot zakhorloge

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gittenarmband met gouden streekslot 659
Gittenarmband met gouden streekslot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren Fries zakmes 740
Zilveren Fries zakmes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren ronde koektrommel 874
Zilveren ronde koektrommel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Groot lot ivoor en barnstenen sieraden 911
Groot lot ivoor en barnstenen sieraden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ring met amethist en citrien 955
Ring met amethist en citrien

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Landkaart Hamburg, 18e eeuw 1126
Landkaart Hamburg, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Geo Poggenbeek gesigneerd 1307
Geo Poggenbeek gesigneerd

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5 Diverse telefoons 2235
5 Diverse telefoons

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6 Foto's / Schilderijen 2400
6 Foto's / Schilderijen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mini comtoise 3630
Mini comtoise

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4053
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mahoniehouten archiefkast 4077
Mahoniehouten archiefkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Staande scheerspiegel 4183
Staande scheerspiegel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duitse dekenkist, 18e eeuw 4187
Duitse dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Meissen fruitschaal op voet 6370
Meissen fruitschaal op voet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6405
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring met barokparel 405
Gouden ring met barokparel

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Zakje robijnen en saffieren 36
Zakje robijnen en saffieren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Antieke zilveren messen 38
2 Antieke zilveren messen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote zilveren strooier, boerin 42
Grote zilveren strooier, boerin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren inktstel 694
Zilveren inktstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij naakte dame 1077
Schilderij naakte dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij J.J Albers 1131
Schilderij J.J Albers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Maria Ruiter de Wit 1186
Maria Ruiter de Wit

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Winterlandschap, C. Compaan 1231
Winterlandschap, C. Compaan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hugo Oehme 1248
Hugo Oehme

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Straebel, wildvoorstelling 1278
Straebel, wildvoorstelling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tangka 2013
Tangka

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Speelautomaat 2298
Speelautomaat

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Scheermessen set 2502
Scheermessen set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Uitzoekpartij Duitsland 2700
Uitzoekpartij Duitsland

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ingelegde waarde papieren India 2702
Ingelegde waarde papieren India

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
15 Zilveren kwartjes 2725
15 Zilveren kwartjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Koetsje 3003
Koetsje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Buco treinset + doos rails 3005
Buco treinset + doos rails

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse pendule, vrouw met kind 3512
Franse pendule, vrouw met kind

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse pendule, vrouw met kinderen 3537
Franse pendule, vrouw met kinderen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Messing pendule 3547
Messing pendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Louis Seize bankstel 4014
Louis Seize bankstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken Empire commode 4035
Eiken Empire commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie wascommode met kapspiegel 4075
Mahonie wascommode met kapspiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Lederen kuipstoelen 4119
4 Lederen kuipstoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Sieradenvitrine 4137
Sieradenvitrine

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire tafeltje 4186
Empire tafeltje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse jachtkast 4243
Franse jachtkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Engelse vitrinekast 4252
Mahoniehouten Engelse vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten vertico 4255
Wortelnoten vertico

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse melkkan 6042
18e Eeuwse melkkan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
13 antieke Tulp tegels 6115
13 antieke Tulp tegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7 Delen Makkum 6203
7 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 6267
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren confituurvorkjes 139
Zilveren confituurvorkjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenhouder + naaldenkoker 469
Zilveren kluwenhouder + naaldenkoker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 zakhorloges 579
3 zakhorloges

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
V. Bauffe 1162
V. Bauffe

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1318
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Duitse school 1385
Ongesigneerd, Duitse school

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Barometer 2005
Barometer

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Houten visemmer 2198
Houten visemmer

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke comtoise met datumaanduiding 3527
Antieke comtoise met datumaanduiding

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Friese stoelklok 3552
Grote Friese stoelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vrouw met krans 3624
Vrouw met krans

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Koekkoeksklok 3627
Koekkoeksklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twents grenen tin-buffet 4071
Twents grenen tin-buffet

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wandtafel met leder 4082
Wandtafel met leder

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese tafel, marmeren blad 4093
Chinese tafel, marmeren blad

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oorfauteuil bruin leder 4157
Oorfauteuil bruin leder

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie trumeau 4263
Mahonie trumeau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Groot kleed 4507
Groot kleed

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote bronzen leeuw met slang 5040
Grote bronzen leeuw met slang

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen boekensteun, uil 5075
Bronzen boekensteun, uil

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lalique schaal 5500
Lalique schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Glazen vaas, "Explosie" 5523
Glazen vaas, "Explosie"

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Set met granaat 180
Set met granaat

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht op dorp 1264
Schilderij, wintergezicht op dorp

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Gietijzeren schotel, Ewald Materé 2046
Gietijzeren schotel, Ewald Materé

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Boulle kistje met drie flacons 2051
Boulle kistje met drie flacons

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bureauklokje, 18e eeuw 3662
Bureauklokje, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Groot kleed 4502
Groot kleed

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5028
Bronzen figuur

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Delfts aardewerken vrucht 6241
Delfts aardewerken vrucht

Resultaat:

135 EUR