Geslepen kristallen spijkerbol 4,5øx6cm. met 925/000 zilveren kandelaarmontuur.
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G
Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G
Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G