Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee anitiquarische boeken Frans Hals
Resultaat: 30 EUR

Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

4 Kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Vier decoratieve bronskleurige gepatineerde kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 10-32cm. Cond:G

4 Juweliers display bakjes
Resultaat: 30 EUR

Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G

Oude tabakspijpen
Resultaat: 30 EUR

Lot oude tabakspijpen, porselein, gevecht in herberg voorstelling, een met gemskop 16-50cm. Cond:G

Antieke vulpennen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G

Doos divers kleingoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers, 5 deel koper, 4 kerstborden glas Rastak, 5 porseleinen kastkommen met vogeldecor, aardewerk Quang Ying beeld, figuren 2 kistjes 3 porseleinen vogeltjes, 2 schaaltjes, koperen borstel...

Messing bus en 2 beddepannen
Resultaat: 30 EUR

Lot divers koperwerk 19e eeuws, melkbus, 2 beddepannen, weisnijder, pan, 2x sleef 50-100cm. Cond:G

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Golftas
Resultaat: 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

1 Zilveren Thaler 1848 B
Resultaat: 30 EUR

Zilveren munt van 1 Thaler 1848 B

10 Diverse stockboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 diverse stockboeken waaronder klassiek

Lot dinky toys
Resultaat: 30 EUR

Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.

Wortelnoten hangvitrine kastje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G

Spiegel van een commode
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm

Piano
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Mahonie haardscherm
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Langwerpig Perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm

3 Bronzen olifanten
Resultaat: 30 EUR

Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.

10 glazen parfum flacons
Resultaat: 30 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G

3 Kristallen vazen (2x VSL)
Resultaat: 30 EUR

Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 30 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Chinees bordje
Resultaat: 30 EUR

Achtiende eeuws Chinees porseleinen bord met coulissen, floraal en swistaka decor, chips, 21øcm Cond:R

6 Diverse borden
Resultaat: 30 EUR

Diverse oude antieke keramieken sier/herdenkingsborden, o.a Delft, echt Kobalt, Makkum, Porseleijne fles, minimale beschadigingen mogelijk, 18-25cm.

Kantonese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Chinese kantonese gemberpot met krijgers te paard, decor in goede staat , 8 kantig minimale chip 22x15x17cm.Cond:G

10 Engelse kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Tien oude Engelse porseleinen kop en schotels, o.a Royal Albert en Royal Stafford 6-10cm. Cond:G

Lampetset
Resultaat: 30 EUR

Antieke lampetset, keramiek, omstreeks 1900, gemerkt, (chip kan) 30x40øcm Cond:R

Porseleinen beeld, dame
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

2 Fam Rose dekselpotjes
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Rozensteker
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal en gouddecor, omstreeks 1900, in goede staat, 21xø19cm.

2 Chinese dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

2 Imari schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

Wedgwood schaal met onderschotel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

Zilveren broche engel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een engel. Een engel met vergulde vleugels en haar. 7x5 cm. In goede staat

Zilveren ring met carneool 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring met carneool 925/000 ringkop 22x17mm maat 59.

Zilveren collier 925/000
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier 925/000 met bollletje rondom bezet met zirkoniasteentjes, ca 16,4gr. Lengte 44cm. Nieuw

Lot sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot sieraden bestaande uit een Junghans horloge, oorhangers rode steen, parelcollier en een bijzondere armband merk Briglia

Labradoriet collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van labradorietstenen versierd met zilver. Ovaal geslepen labradorieten, 20x15mm, afgewisseld met een klein gefacetteerd maansteentje met een zilveren ovale schakel, 925/000. Lengte 44 cm.

Zilveren suikerschep met agaat
Resultaat: 25 EUR

Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...

Zilveren armband
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 925/000. Dubbele gepunnikte armband, gedraaid met fraai bewerkt bakslot met veiligheid. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm ca 17 gr.

Parelcollier, 333/000
Resultaat: 25 EUR

Collier van kleine biwa parels met 333/000 sluiting. Ovale wat grillige parels, ø 4-5 mm, met ronde bewerkte sluiting. Lengte 50 cm.

2 Zilveren vergulde lepels
Resultaat: 25 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.

Broche met maansteen en onyx
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.

Zilveren oorstekers
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Odeur verstuiver
Resultaat: 25 EUR

Oudeur verstuiver, goudkleurig en gemerkt Brevete S.G.D.G. Patrys Paris France in een 925/000 geribte koker, kleinkeur 6cm.

Kristallen spijkerbol, zilv. montuur
Resultaat: 25 EUR

Geslepen kristallen spijkerbol 4,5øx6cm. met 925/000 zilveren kandelaarmontuur.

Lot modesieraden
Resultaat: 25 EUR

Groot lot met modesieraden bestaande uit diverse colliers, oorknoppen, armbanden en dergelijke

Zilveren vork
Resultaat: 25 EUR

Antieke vleesdienvork met ivoor en zilver, Engels. Vleessnijvork met stalen vorkgedeelte, ivoren heft en zilveren bekroning versierd met ramskop en parelrand. MT: Harrison Brothers & Howson- George Ho...

Zilveren Armband
Resultaat: 25 EUR

Klemarmband zilver, 800/000, Breed model, 28 mm, met getrembleerde bewerking. 65x50 mm. ca 86 gr.

Schilderij W. Klein
Resultaat: 25 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Jan Hofman 1978
Resultaat: 25 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Teizo Ogaki
Resultaat: 25 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Marcel Mouly
Resultaat: 25 EUR

Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G

Ovaal stilleven
Resultaat: 25 EUR

Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Schilderij, A. Andrén
Resultaat: 25 EUR

A.Andren Zweedse school, landschap Kristianopel, olieverf op linnen 60x38cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Resultaat: 25 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

3 Kandelaren
Resultaat: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Eiken barometer
Resultaat: 25 EUR

Hollandse eiken barometer, omstreeks 1900 in goede staat 56cm.

Lot diverse brillen
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G

Latijnse Academie oorkonde 1786
Resultaat: 25 EUR

Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.

5 Speelgoed auto's
Resultaat: 25 EUR

Vijf speelgoedauto's 2x DAF 3x Mercedes 15-30cm. Cond:G

9 Oude pluche figuren
Resultaat: 25 EUR

Negen oude pluche figuren, o.a. olifant met bellen, firma berg, uil door Dakin, lam, omstreeks 1930, negeroïde dame, 10-40cm.Cond:G

Fotograaf klok
Resultaat: 25 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Ingelegd tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Ovale spiegel
Resultaat: 25 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

10 kristallen schalen
Resultaat: 25 EUR

Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Divers Royal Albert porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot Engels Royal Albert porselein 2e helft 20e eeuw, lily of the valley decor, cakeschaal, eierdop, tafelbel, theekop met onderschotel, servetring, twee schaaltjes, vorkje en lepel, taartschep en mes ...

Aardewerken olijfpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

3 Kastkommen met haan
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke kastkommen , Chinees porselein , kommen met floraal en haan decor 5,2x15,4 ø Cond:G

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

9 Zilveren kinderringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 9 zilveren kinderringen, 925/000. ca 9 gr.

Drie edelstenen colliers
Resultaat: 20 EUR

Drie edelstenen colliers, bestaande uit een verlopend collier van malachiet, een tijgeroogcollier en een collier van carneool met parel.

Zilver vergulde armband
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde Frans gourmette armband met karabijnsluiting. Breedte 10 mm, Lengte 20 cm. ca. 9,7 gr. Nieuw

5 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Diverse delen plated, tablet, tabaksdoos, 5 messenleggers etc 5,5-40cm. Cond:G

Hanger met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Hanger met grote geslepen barnsteen en een ovaal geslepen kleinere barnsteen. Grote steen mist enkele chips. 9x4,5 cm

Kristallen vaas met zilveren rand
Resultaat: 20 EUR

Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...

Granaatset, hanger oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met granaat. Fraaie oorhangers met 2 peervormig gefaceteerde granaten, lengte 21 mm, en een hanger met ovaal gefacetteerde granaat, grootte hanger 12x6 mm.

Zilveren collier
Resultaat: 20 EUR

Zilveren choker, 925/000, prachtig versierd met knopjes en greinen, bezet met 3 ovaal gefacetteerde granaten. Bevestigd aan een ankercollier. Lengte 43 cm. Breedte 18 mm. ca 13,1 gr. Als nieuw

Zilveren broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broche met markesiet en Onyx. Broche Art Deco-stijl, fraai versierd met markesietstenen en onyx. ca 9,2 gr. 50x24 mm. Ook te gebruiken als hanger. Als nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 20 EUR

Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.

Ets, Amsterdam
Resultaat: 20 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Resultaat: 20 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Diverse tinnen delen
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Antiek boek
Resultaat: 20 EUR

Achtiende eeuws antiek boek, oude en hedendaagse kerkelijke geschiedenissen, J.L Mosheim MDCCLXXX deel 3, band iets gescheurd 23x14,5x5,5cm. Cond:R

2 Barometers
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Oude brandblusser
Resultaat: 20 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

Stel geverfde schaatsen
Resultaat: 20 EUR

Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 20 EUR

Antieke toneelkijker met lederen foudraal, ivoor imitatie baceliet, klein deukje, 8,5x12,5cm Cond:R

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Resultaat: 20 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G