Drie delen antiek Chinees porselein familie Roze 18e-19e eeuw, tuitvaasje chip bovenrand en 2 schotels, gemerkt 13,5-16cm Cond:R/G
Lot diverse porseleinen figuren 20e eeuw, 2 windhonden omstreeks 1900-1930, witte beschadigd, muscicerende groep, Duitsland, , figuur edele dame, rouches beschadigd, danseresje 10-22cm.
Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.