29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

95 EUR

5 Delen kristal 5584
5 Delen kristal
Startprijs 20 EUR
2 Glazen  bolvazen 5577
2 Glazen bolvazen

35 EUR

Kristallen flacon, zilv. montuur 5570
Kristallen flacon, zilv. montuur

40 EUR

3 Kristallen hengselschalen 5534
3 Kristallen hengselschalen
Startprijs 45 EUR
Ring WG, briljant 832
Ring WG, briljant
Startprijs 80 EUR
Aardewerk klokkenstel 3600
Aardewerk klokkenstel
Startprijs 60 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Plated servies 296
Plated servies
Startprijs 60 EUR
3 Deel zilver 825
3 Deel zilver

30 EUR

Bep Toscani '93, 20/35 1422
Bep Toscani '93, 20/35
Startprijs 40 EUR
Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

60 EUR

2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Kristallen schotel, zilv. beugel 5527
Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR
Fries kantoortje 3586
Fries kantoortje
Startprijs 300 EUR
Djokja zilveren dienblad 289
Djokja zilveren dienblad
Startprijs 560 EUR
Ring Pierre Cardin 282
Ring Pierre Cardin
Startprijs 40 EUR
8 Zilveren kaarthouders 789
8 Zilveren kaarthouders
Startprijs 75 EUR
Duitse glazen flacon 5520
Duitse glazen flacon
Startprijs 60 EUR
Zes zilveren ringen 782
Zes zilveren ringen

50 EUR

Geldclips, briefopener, vijl 775
Geldclips, briefopener, vijl
Startprijs 40 EUR
Theezeef + geboortelepel 739
Theezeef + geboortelepel
Startprijs 40 EUR