29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Boek 2154
Boek

25 EUR

2 Wandkandelaars met figuren 2147
2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR
Gestoken juwelen kistje 2111
Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR
Mahonie kist 2104
Mahonie kist

90 EUR

Bajonet en pistool 2097
Bajonet en pistool
Startprijs 50 EUR
Rosenthal schaal met 6 borden 6176
Rosenthal schaal met 6 borden
Startprijs 40 EUR
Chinese hoornen cup 2061
Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR
Gietijzeren visitekaartjes standaard 2054
Gietijzeren visitekaartjes standaard

280 EUR

2 Putti lampen 2047
2 Putti lampen
Startprijs 275 EUR
Reis toiletkistje 2011
Reis toiletkistje
Startprijs 460 EUR
Vergulde tafellamp met putti 2004
Vergulde tafellamp met putti
Startprijs 250 EUR
Schilderij, E. Klaussen 1501
Schilderij, E. Klaussen

20 EUR

Leeuwenkopstoel, 19e eeuw 4042
Leeuwenkopstoel, 19e eeuw

234 EUR

Eiken Empire commode 4035
Eiken Empire commode

150 EUR

Secretaire 4028
Secretaire
Startprijs 400 EUR
Schilderij, landweggetje 1472
Schilderij, landweggetje

20 EUR

Schilderij, Folmer Bonnen 1465
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 20 EUR
Ets, Amsterdam 1458
Ets, Amsterdam

20 EUR

Notenhouten Grunder tafelklokje 3700
Notenhouten Grunder tafelklokje

35 EUR

E.J. Ligtelijn 1022
E.J. Ligtelijn
Startprijs 700 EUR
Zonneklokje 3693
Zonneklokje

60 EUR

Jan te Wierik 1015
Jan te Wierik

650 EUR

Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

95 EUR

W. v/d Vliet 1008
W. v/d Vliet
Startprijs 940 EUR