Gouden ring, 750/000, princes geslepen diamant. Strakke ring met vierkante witgouden zetting bezet met een princes geslepen diamant, ca 0.48 crt TC-P2. ø 58, ca. 9,3 gr. Breedte 6 mm.
Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R
Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Twee grote antieke societe borden ceramique Maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Twee collier van koraal. Een collier met bloedkoralen takjes, 6-34 mm, wat gevlekt, met onedele sluiting. Lengte 54 cm. En een collier van wit/roze koraal met takjes, 5-48 mm, lengte 50 cm, met onedel...
Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Twee zilveren hangers, 925/000 met parel. hanger in V-vorm met daartussen een grijze parel geklemd. Bevestigd aan en stalen collier. Nieuw
Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...
Zilveren vorkje, 835/000, Hollands. Vier-tands vorkje met gecontourneerde steel versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. MT.: onleesbaar jl.: 1860. Lengte 13,5 cm. ca. 14 gr. In goede staat.
Modern parelcollier met karabijnsluiting en zwart kunstleer, ca 38 gr, Lengte 44cm
Twee parelcolliers, een Majorica collier met goud op zilveren sluiting, ø parel 7 mm, lengte 45 cm. En een 3 rijig collier van immitatieparels, ø 5 mm, bevestigd aan een zilveren slot met zirconia's e...
Onduidelijk, Duitse school, Seilbahn station mijnbouw, ets op papier 32x25cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm
Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Zilveren oorstekers, 925/000. Omgeslagen driehoeken, gematteerd. ø 15 mm. ca. 3,5 gr. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...