Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beschilderde vaas met romantische taferelen 6390
Beschilderde vaas met romantische taferelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rozensteker 6391
Rozensteker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel Wedgwood 6392
Kavel Wedgwood

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Divers Wedgwood etc. 6393
Divers Wedgwood etc.

Resultaat:

20 EUR

3 Chinese vazen 6394
3 Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
3 Imari borden 6395
3 Imari borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Chinese dekselpotten 6396
2 Chinese dekselpotten

Resultaat:

30 EUR

Diverse Chinese kop & schotels 6397
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Imari schalen 6398
2 Imari schalen

Resultaat:

30 EUR

Chinese vaas 6399
Chinese vaas
Startprijs 25 EUR
Kavel satsuma 6400
Kavel satsuma
Startprijs 20 EUR
Kavel celadon + dekselschaal 6401
Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 20 EUR
Porseleinen Chinees serviesje 6402
Porseleinen Chinees serviesje
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Delfts bonte koe 6403
Delfts bonte koe

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Wedgwood schaal met onderschotel 6404
Wedgwood schaal met onderschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6405
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Diverse Chinese kop & schotels 6406
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 125 EUR
Divers Chinees porselein 6407
Divers Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Chinese kom + schaaltje 6408
Chinese kom + schaaltje
Startprijs 30 EUR
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken) 6409
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6410
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Gebaksset 6411
Gebaksset
Startprijs 20 EUR
Familie Rose  groot bord 6412
Familie Rose groot bord
Startprijs 100 EUR
5x Staffordshire aardewerk 6413
5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kavel divers imari 6414
Kavel divers imari

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke majolica cachepot 6415
Antieke majolica cachepot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6416
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

50 EUR

Gouden slavenband met briljant 9000
Gouden slavenband met briljant
Startprijs 650 EUR