Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wekkerklokje 3655
Wekkerklokje
Startprijs 180 EUR
Reiswekker met bel 3596
Reiswekker met bel
Startprijs 180 EUR
Reiswekker met bel 3595
Reiswekker met bel
Startprijs 180 EUR
19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland 3661
19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland
Startprijs 175 EUR
Bakkersklok 3594
Bakkersklok
Startprijs 170 EUR
Wit porseleinen pendulestel 3650
Wit porseleinen pendulestel
Startprijs 150 EUR
Notenklok met barometer 3610
Notenklok met barometer
Startprijs 150 EUR
Porseleinen klok 3606
Porseleinen klok
Startprijs 150 EUR
Franse wandklok 3601
Franse wandklok
Startprijs 150 EUR
Pendulestel met 2 figuren 3515
Pendulestel met 2 figuren
Startprijs 150 EUR
Reiswekker 3673
Reiswekker
Startprijs 140 EUR
Wekkerklokje met kind 3604
Wekkerklokje met kind
Startprijs 125 EUR
Franse pendule, man met paard 3511
Franse pendule, man met paard
Startprijs 125 EUR
Franse klok, zwart marmer 3569
Franse klok, zwart marmer
Startprijs 120 EUR
Klokje in mahonie kast 3536
Klokje in mahonie kast
Startprijs 120 EUR
Weense regulateur 3674
Weense regulateur
Startprijs 100 EUR
Reiswekker 3663
Reiswekker
Startprijs 100 EUR
Comtoise bloemslinger 3609
Comtoise bloemslinger
Startprijs 100 EUR
Mini comtoise 3608
Mini comtoise
Startprijs 100 EUR
Tafelklok noten 3607
Tafelklok noten
Startprijs 100 EUR
klokje met porselein 3593
klokje met porselein
Startprijs 100 EUR
Comtoise 3589
Comtoise
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise klok 3554
Franse comtoise klok
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise 3529
Franse comtoise
Startprijs 100 EUR