29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

Franse Empire pendule 3500
Franse Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.750 EUR
Pendule met hond 3502
Pendule met hond

1.250 EUR

Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok

2.250 EUR

Amsterdams staand horloge 3504
Amsterdams staand horloge

2.800 EUR

Schwarzwalder klokkenstel 3505
Schwarzwalder klokkenstel
Startprijs 2.750 EUR
Pendule Frankrijk 1860-1870 3506
Pendule Frankrijk 1860-1870

500 EUR

Tafelklok met bellen 3507
Tafelklok met bellen

1.800 EUR

Klok met barometer op ijzeren stoel 3508
Klok met barometer op ijzeren stoel
Startprijs 1.600 EUR
Klokkenstel met plaquettes 3509
Klokkenstel met plaquettes
Startprijs 350 EUR
Boulle klok, 19e eeuw 3510
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 2.750 EUR
Franse pendule, man met paard 3511
Franse pendule, man met paard
Startprijs 125 EUR
Franse pendule, vrouw met kind 3512
Franse pendule, vrouw met kind

150 EUR

Vergulde pendule 3513
Vergulde pendule

260 EUR

Klokkenstel 3514
Klokkenstel

180 EUR

Pendulestel met 2 figuren 3515
Pendulestel met 2 figuren
Startprijs 150 EUR
Vuurvergulde pendule 3516
Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR
Atmos klok, 3517
Atmos klok,
Startprijs 800 EUR
Klok met bronzen beeld 3519
Klok met bronzen beeld
Startprijs 650 EUR
Franse pendule, verguld basement 3520
Franse pendule, verguld basement
Startprijs 190 EUR
Wortelnoten tafelklok 3522
Wortelnoten tafelklok

250 EUR

Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw 3523
Vuurvergulde Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Friese staartklok 3525
Friese staartklok

250 EUR

Franse comtoise 3526
Franse comtoise
Startprijs 100 EUR