Antiek Duits Junghans wekkerklokje, metaal chrome met messing omstreeks 1900 (oxydatie) 15cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G
Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, met wekker, omstreeks 1860, 22x15x10cm. Cond:G
Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat
Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat
Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulateur klokken, ø20cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulateur klokken, ø18cm Cond:G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G
Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.
Antieke duitse eikenhouten pendule 1920, 8 daags uurwerk met halfuurslag met verzilverde messing wijzerplaat, in goede staat 34cm. Cond:G
Grote antieke duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap, omstreeks 1860, zonder deurtjes, oud wormbeval, verder in goede werkende staat 32x23x14cm. Cond:R/G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G
Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 88cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R
Negentiende eeuwse Franse comtoise met lithografie op wijzerplaat, en harpslinger, in goede staat 48x34x16cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met latoenkoperen feuille en vouwslinger, 40x31x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise klok met vergulde Feuille en mooie gave wijzerplaat, uurwerk met ankergang 40x25x17cm. Cond:G
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse pendule, voorstellende een man met paard bij voederplaats, compositiemetaal met albast, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterpoten zitten er los bij, moet gesoldeerd worden 4...
Antiek wekkerklokje omstreeks 1880, kind bij stadsbron (compositiemetaal)opdraaiveer is goed, in goede staat 26cm.
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met stil 8 daags uurwerk, achterpoten zijn vervangen, chips marmer, hand af 29x52cm. Cond:R
Negentiende eeuwse eigenbouw Franse wandklok met mahoniehouten kast en franse pendule uurwerk en vergulde bronzen empire versieringen, in goede staat 70cm.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Antieke Franse messing reiswekker met bel omstreeks 1900, kleine wijzer mist, verder in goede staat, emaille wijzerplaat 11cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker omstreeks 1900, met bel, emaille wijzerplaat en geslepen glas 11cm. Cond:G
Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( composiet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met verguld basement, figuren voorstelling, moeder met kind onder druivenrank(compositiemetaal) 43cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Antieke Franse bronzen cartel wandklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 56cm.
Weense notenhouten 2 gewichten regulateur, omstreeks 1870, in goede staat 120cm. Cond:G
Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten pendule met florale intarsia, verzilverde wijzerplaat, omstreeks 1840 , met 8 daags uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger 22cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Negentiende eeuwse beschilderde Friese staartklok met zeegezicht decor, in goede staat 140cm. Cond:G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Negentiende eeuws verguld miniatuurklokje onder stolp met horloge uurwerk, omstreeks 1820, Neogothiek 17cm. Cond:G
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok omstreeks 1870, 8 daags uurwerk Vincent & Cie met veerslinger, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten, zijkanten glas, achter deur, 40cm. Cond:G
Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G
Prachtige Duitse antieke Schwarzwald klok met wekker en 3 treinen, hout gepend uurwerk met messing raderen, omstreeks 1850, in goede staat 20x31x29ø
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat