Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond:G
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Schwarzwald schilderijklok omstreeks 1840, zonder deurtjes, oude wormbeval, in goede werkende staat 39x28x13cm. Cond:R/G
Wortelnoten Warmink tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen monturen 28cm. Cond:G
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Electrische Siemens precisie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G
Kleine Friese stoelklok, 20e eeuw, handbeschilderd, in goede staat 39cm.
Antieke Franse wandklok, koeienoog omstreeks 1870, met beschilderingen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 54cm. Cond:G
Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Los antiek Engels 1 daags uurwerk omstreeks 1800, uurwerk moet schoongemaakt worden, 32x32x17cm. Cond:R
Kleine oude haancomtoise wandklok, 2e helft 20e eeuw met emaille cartouches, 27cm FHS uurwerk, halfuurslag 27x17x11cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Schwarzwald wandklok, deels gerestaureerd omstreeks 1850, 40x30x14cm Cond:R/G
Drie oude messing miniatuur pendules, 2e helft 20e eeuw, firma Schmid, 8 daags zonder slag, in goede staat 21-22cm. Cond:G
Oude antieke Franse comtoise, omstreeks 1900 met watermolen voorstelling, Jacques Alnat, in goede staat 47x27x17cm.
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Napels porseleinen tafelklokje met putti en florale decors, sommige bloemen beschadigd, 2e helft 20e eeuw , mechanisch uurwerk 26cm Cond:R
Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.