Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Grote verzameling oude antieke soldaten, beschilderd met paarden , kanonnen etc, in 5 cassettes met diverse etages. Cond;G
Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G
Negen oude pluche figuren, o.a. olifant met bellen, firma berg, uil door Dakin, lam, omstreeks 1930, negeroïde dame, 10-40cm.Cond:G
Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G
Grote antieke houten speelgoed wagon met ijzeren wielen, omstreeks 1900, originele beschildering 27x59x20cm. Cond:G
Kavel met ca. 15 modelauto's: 1x Blikken stoomwals nr. 1012 VEB Germany, 1x Old Fire by Brumm X1, 1x Old Fire by Brumm X7, 1x Old Fire by Brumm X8, 1x London Bus, 2x Lledo barndweerwagens met paarden,...
Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.
Negentiende eeuwse miniatuur 4 laden commode met benen beslag, hoekblad iets beschadigd, 36x32x15cm. Cond:R/G
Kavel met diverse rails voor spoor 0 (electrisch) en 2 travo's. In gebruikte en ongeteste staat.
Kavel met 10 modelauto's in originele doos: 1x Die-Cast wals uit de "Construction series", 1x Joal Compact nr. 244, 1x Joal Compact nr. 199, 1x CAT CP-563 Vibratory Soil Compactor (tandrol), 1x CAT CS...
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Lot diverse oude poppen, porseleinen kaiserbaby, schildpad jongen(45) A.M baby, en antieke Duitse blikken poppen, 10-40cm. Cond:R/G
Antiek Chinees Mahjongg spel in mooie rode lakdoos met metaalbeslag, vol met benen met bamboe speelstukken, omstreeks 1930, 17x24x17cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G
Antieke blikken speelgoed stoommachine, gemerkt J.F, omstreeks 1930, met originele lithografie, watertank gesoldeert, compleet met brander 34x23x26cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G
Kavel met 9 modelauto's in originele doos: 1x Corgi 80105 (Fowler B6 Road Locomotive), 1x Corgi 80106 (Fowler B6 SHowmans Locomotive), 1x Corgi "Sentinel platform wagon with oil drums", 1x Corgi "Fowl...
Antieke Chinese doos, compleet met 132 parelmoer bewerkte fiches met Chinese voorstellingen, omstreeks 1900, Cond:G
Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G
Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm
Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm