Antieke blikken speelgoed stoommachine, gemerkt J.F, omstreeks 1930, met originele lithografie, watertank gesoldeert, compleet met brander 34x23x26cm. Cond:G
Grote old smokey stoomwals met waterreservoir en aanhanger, van metaal en messing 20e eeuw, 55x25x15cm Cond:G
Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G