Negentiende eeuwse miniatuur 4 laden commode met benen beslag, hoekblad iets beschadigd, 36x32x15cm. Cond:R/G
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Grote old smokey stoomwals met waterreservoir en aanhanger, van metaal en messing 20e eeuw, 55x25x15cm Cond:G
Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G
Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.