Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud snijwerk met 2 zwaarden 2496
Oud snijwerk met 2 zwaarden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Empire stijl kandelaars 2086
Empire stijl kandelaars

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tafellamp 2146
Tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing paraplubak, jachtvoorstelling 2165
Messing paraplubak, jachtvoorstelling

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tabakspot 2176
Tabakspot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude loep met gemshoorn 2179
Oude loep met gemshoorn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Reservisten pijp 2183
Reservisten pijp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lamp met globe 2184
Lamp met globe

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Deense telefoon 2215
Deense telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Deense telefoon 2216
Deense telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse marinevlag WO I 2242
Duitse marinevlag WO I

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Koffiemolens 2250
2 Koffiemolens

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spaanse kruithoorn 2269
Spaanse kruithoorn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
32 Natuurstenen schaakstukken 2303
32 Natuurstenen schaakstukken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok kaarsdover en zegelstempel 2304
Barok kaarsdover en zegelstempel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Delen 19e eeuw 2327
4 Delen 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kistjes 2331
2 Kistjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke paraplu, paardenhoef 2337
Antieke paraplu, paardenhoef

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dienblaadje 2346
Dienblaadje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse kleine delen 2388
Diverse kleine delen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Deense telefoon 2405
Deense telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek bronzen heilig kruis 2409
Antiek bronzen heilig kruis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen reisikoon 2430
Bronzen reisikoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Verzilverd toastrek 2453
Verzilverd toastrek

Resultaat:

40 EUR