Twee antiquarische verzamelboeken Frans Hals, door Prof. William Unger, band beschadigd, diverse steendrukken goed 40x29cm Cond:R
Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Vier decoratieve bronskleurige gepatineerde kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 10-32cm. Cond:G
Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G
Lot divers koperwerk 19e eeuws, melkbus, 2 beddepannen, weisnijder, pan, 2x sleef 50-100cm. Cond:G
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Lot diverse brillen met kokers, o.a verguld en ijzer 5x, 1e helft 20e eeuw 11-14cm. Cond:G
Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.
Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.