Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.
Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.
Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G
Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.
Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat