Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Negentiende eeuwse houtgestoken Koranhouder, in goede staat 24x36x19cm.
Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Lega stam uit Congo ca. 1970, voorstellend een knielende vrouw met pot, 60x19x22cm. Cond.: G
Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een wachter met hoorn van een dier op het hoofd, 70x15x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1960-1970 met holle achterkant voor verbranding van kruiden door de medicijnman bij pijnbestrijding. 50x15x14cm., Cond.: G
Afrikaans wit houten beeld met glazen ogen van de Fang stam uit Gabon ca. 1970-1980, voorstellend een voorouder met kom. 52x13,5x11cm., diverse (termieten)beschadigingen.
Afrikaans houten beeld van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een zittende man met kom in de handen.57x18x13cm, Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Songye stam uit Kongo ca. 1960, voorstellende een man met hoorn van een dier op het hoofd en een raffia lendendoek, 81x17x16cm. Cond.: G
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G
Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat
Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.
Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G
Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.
Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws
Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen. Een gordelknoop met netsuke in de vorm van een eend en een bewerkte bol. En een knoopgordel met netsuke in de vorm van een tijger en een hoofd. Lengte 1...
Twee netsuke knoopgordels met gekleurde kralen, o.a. goudsteen. Een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een varken en een bewerkte bol. En een knoopgordel met een netsuke in de vorm van een kro...
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw, voorstellend een wit vrouwenfiguur met donkerrode/zwarte accenten. Linkerbeen beschadigd, verder in goede staat 70x18x16cm.
Afrikaans houten beeld van de Chokwe stam uit Angola ca. 1980-1990, voorstellend een knielende vrouw op tamtam, 52x20x20cm. Termietenschade aan voet, verder in goede staat.
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G
Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G
Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G
Antieke Historisme messing pronkbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G
Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.
Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.
Zeven Chinese figuren naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 5-6cm
Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G
Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.
Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G
Oude eikenhouten boekentas, monogram J.A omstreeks 1930 met vogeldecor en rocaille, in goede staat 40x22x8cm
Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.
Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G
Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G
Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm
Mooie gave 19e eeuwse parelmoer belijmde dekseldoos met benen pootjes, compleet met slot in goede staat 5x15,5x8cm.
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 25cm Cond:G
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .
Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.
Twee Afrikaans houten benen beelden van de Bamileke stam uit Kameroen ca. 1960-1970, voorstellend een levensboom met diverse gezichten, 41,5x10x6cm. en een talisman met diverse gezichten 49x10x5cm. Co...
Afrikaans wit houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1980, voorstellend een staande figuur met holle achterzijde en schelpjes als ogen. 57x16x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Antieke wandkandelaar 2 lichts, met putti gemonteerd op porselein, omstreeks 1900 35x32cm. Cond:G
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen Russische reisikoon met drie heiligen en blauw emaille decor, 3,5x13,0,3cm Cond:G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Negentiende eeuwse luxe kreeftenset in originele cassette met ivoor, 6 delig(krimpnaden) 4,5x24x19cm. Cond:G
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Oude benen dekseldoos met havendecor gegraveerd op deksel, 20e eeuw in goede staat 11x2,8x6,6cm
Oude Chinese benen Inro met apendecor, 20e eeuw in goede staat 6x4x2.5cm