Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.
Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G
Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G
Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G
Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G