Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Azijnstel
Resultaat: 50 EUR

Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R

Friese kerfsnede el
Resultaat: 15 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Zeilschip
Resultaat: 130 EUR

Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.

Antieke viool in koffer
Resultaat: 700 EUR

Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G

12 Messing deurkloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm

4 Juweliers display bakjes
Resultaat: 30 EUR

Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G

6x Merklap / haakwerk
Resultaat: 70 EUR

Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G

Antieke vulpennen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G

6 Foto's / Schilderijen
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G

3 Miniaturen, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G

Kunstobject, stronk met metaalinleg
Resultaat: 75 EUR

Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G

Fotocamera op statief
Resultaat: 450 EUR

Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G