Oud Chinees rood lakwerk tablet, met figuren en landschap uitgesneden, gesigneerd, in goede staat 3x32,3x32x3cm
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm
Oude Chinese houtgestoken Inro met rattenoptocht en rat netsuke, 20e eeuw in goede staat 7,5x6øcm
Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.
Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse lampenvoeten met gasaansluiting, gedecoreerd met foohondenkoppen floraal decor, en vogels, 41cm Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G
Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G