Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzilverd toastrek
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.

Stel geverfde schaatsen
Resultaat: 20 EUR

Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.

Tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Bronzen reisikoon
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.

Antiek bronzen heilig kruis
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.

Antieke Gestetner drukmachine
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.

2 roodkoperen scheepslampen
Resultaat: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

Beeldje China
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese spekstenen figuur, 20e eeuw in goede staat 23cm.

Bronzen Gothische lamp met beeld
Resultaat: 220 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm

2 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G

Antieke globus
Resultaat: 120 EUR

Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G

2 Art Deco lampen
Resultaat: 90 EUR

Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat

Tinnen medaillon in lijst, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G

Schaakspel met bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G

3x Gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

2 Kistjes
Resultaat: 40 EUR

Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.

2 Delen ivoor en 1 benen waaier
Resultaat: 50 EUR

Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G

2 Antieke wolhouders
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.

2 Documentenkistjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G

Speelautomaat
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Gothische bijbellegger
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

Spaanse kruithoorn
Resultaat: 40 EUR

Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G

Antieke Historisme schildersezel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat